UWAGA!

Brydżowe rozgrywki

 Elbląg, Brydżowe rozgrywki
(fot. arch. AD)

Wszyscy, którzy uprawiają brydża i chcą wziąć udział w rozgrywkach, teraz mają ku temu odpowiednią okazję. Od początku września rozpoczynają się dwa stałe cykle, których organizatorem jest Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego.

W rozgrywki organizowane przez elbląskich brydżystów wpisane są Grand Prix Elbląga oraz Elbląska Liga Miejska. Grand Prix Elbląga to cykl turniejów poniedziałkowych, podzielonych na trzy sezony: jesień (wrzesień, październik, listopad), zima (grudzień, styczeń, luty) oraz wiosna (marzec, kwiecień, maj). W każdym z sezonów rozegranych zostanie 13-14 turniejów, z których do punktacji zaliczanych jest 10 najlepszych wyników. Suma wyników z trzech sezonów wyłoni najlepszych (zdobywców GP Elbląga) w kategoriach: open, senior, junior, kobieta, niskie WK - 0,5, 1,0, 1.5, najlepszy zawodnik spoza Elbląga.
       Spotkania cyklu Grand Prix odbywać się będą w hotelu "Pod lwem" w każdy poniedziałek, o godz. 17. Pierwszy turniej zaliczany do klasyfikacji odbędzie się 6 września.
       Organizatorzy oczekują również na zgłoszenia do rozgrywek Elbląskiej Ligi Miejskiej '2010/11. Rozgrywki podzielone zostaną na fazę "round robin" - każdy z każdym i fazę "play off" - przegrywający odpada. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 września. Rozgrywki będą odbywały się w środy (co dwa - trzy tygodnie), o godz. 17, w hotelu "Pod lwem". Pierwszy termin rozgrywek wyznaczono na środę 29 września.
       W rozgrywkach mogą grać dowolnie zebrane drużyny. Nie ma żadnej opłaty startowej, a puchary, medale i pamiątki otrzymają wszyscy uczestnicy.
       Zgłoszenia do udziału w brydżowych rozgrywkach można wysłać e-mailem pod adres: boguslawgierulski@wp.pl lub telefonicznie: 693-446-832.
      
Bogusław Gierulski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama