UWAGA!

Brydżyści grali z Orkiestrą

 Elbląg, Brydżyści grali z Orkiestrą
Fot. Michał Skroboszewski (arch. portEl.pl)

W minioną niedzielę (31 stycznia) cała Polska i świat jak zwykle grali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Polski Związek Brydża Sportowego jak co roku był przy tej ważnej inicjatywie.

W czasie pandemii koronowirusa, pośród obostrzeń sanitarnych, związek zorganizował  Ogólnopolski Turniej Brydża Sportowego z okazji 29. Finału WOSP. W rozgrywkach wzięli udział miłośnicy królewskiej gry z całej Polski. Brydżyści, nie wychodząc z domu, grali na międzynarodowej platformie Bridge Base Online. Miłośnicy brydża mieli okazję zagrać  z mistrzami Polski, Europy i świata. Zebrane pieniądze i datki Zarząd Główny Polskiego Związku Brydża Sportowego przekazał na konto Fundacji WOŚP na realizację szczytnych celów. Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego dziękuje brydżystkom i brydżystom, pasjonatom brydża z Elbląga, Powiśla i Żuław za udział w tej ogólnopolskiej imprezie, wsparcie, pomoc, okazaną jedność i solidarność w akcji charytatywnej WOŚP. 

Miłośniczy brydża już zadeklarowali udział w Jubileuszowym XXX Finale WOŚP w  2022 roku. ESBS dziękuje Zarządowi Polskiego Związku Sportowego za profesjonalną organizację Ogólnopolskiego Turnieju Brydża, który był wsparciem pięknej akcji, jaką jest Orkiestra.

Brydżyści w Polsce w ramach tegorocznej Orkiestry zebrali na jej cel 26, 088,68 zł.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama