Brydżyści pożegnali lato

Elbląg, Brydżyści pożegnali lato

W Elblągu odbył się Mityng Brydżowy pod nazwą "Pożegnanie lata 2019". W turniejowe szranki stanęło 30 brydżystek i brydżystów z Elbląga, Gronowa Górnego, Jagodnika, Kwietniewa i Nowakowa.

Gościem specjalnym był  dr Mieczysław Sokołowski z Elbląga, pasjonat tej królewskiej gry. Niemal od początku turnieju duet Wojciech Karpiński (Elbląg)  - Krzysztof Nagielski wypracował sobie przewagę i to oni okazali się triumfatorami letniej imprezy brydżowej z wynikiem 43,69 impów. Drugie miejsce na podium zajęła para Bogdan Jabłoński i Mariusz Sarnowski (Elbląg) - 40,63 impów, a trzecie miejsce zajął duet Henryk Łęcki (Jagodnik) - Mieczysław Sokołowski (Elbląg). Dalsze miejsca w top dziesiątce zajęli: 4. Andrzej Fronczak - Marek Lichocki (Elbląg) 5. Janusz Ciszak - Andrzej Szyc (Elbląg) 6. Rena Bieda - Leokadia Danielewicz (Elbląg) 7. Iwona Smilgin - Regina Wołek (Elbląg) 8. Zbigniew Samborski (Elbląg) - Marek Serdyński Nowakowo 9. Zbigniew Bando - Zbigniew Listewnik (Elbląg) 10. Jerzy Ratkowski - Jerzy Sukow (Elbląg). W imprezie brydżowej startowało 15 duetów. Gratulacje dla zwycięzców na podium. To był ostatni turniej z cyklu "Lato, brydż, zabawa". Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Milejewa o Puchar Wójta Gminy dr. Krzysztofa Szumały, które odbędą się w środę, 25 września w Centrum Konferencyjnym Ochotniczej Straży Pożarnej w Milejewie.  Gospodarzem mistrzostw jest Naczelnik OHP Tomasz Kwietniewski. Na duety czekają prestiżowe puchary, nagrody finansowe i nagroda specjalna dla najlepszego duetu mikstowego gminy Milejewo. Życzymy miłego wieczoru i powodzenia.