[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Brydżyści pożegnali lato

 
Elbląg, Brydżyści pożegnali lato
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl

W Elblągu odbył się Mityng Brydżowy pod nazwą "Pożegnanie lata 2019". W turniejowe szranki stanęło 30 brydżystek i brydżystów z Elbląga, Gronowa Górnego, Jagodnika, Kwietniewa i Nowakowa.

Gościem specjalnym był  dr Mieczysław Sokołowski z Elbląga, pasjonat tej królewskiej gry. Niemal od początku turnieju duet Wojciech Karpiński (Elbląg)  - Krzysztof Nagielski wypracował sobie przewagę i to oni okazali się triumfatorami letniej imprezy brydżowej z wynikiem 43,69 impów. Drugie miejsce na podium zajęła para Bogdan Jabłoński i Mariusz Sarnowski (Elbląg) - 40,63 impów, a trzecie miejsce zajął duet Henryk Łęcki (Jagodnik) - Mieczysław Sokołowski (Elbląg). Dalsze miejsca w top dziesiątce zajęli: 4. Andrzej Fronczak - Marek Lichocki (Elbląg) 5. Janusz Ciszak - Andrzej Szyc (Elbląg) 6. Rena Bieda - Leokadia Danielewicz (Elbląg) 7. Iwona Smilgin - Regina Wołek (Elbląg) 8. Zbigniew Samborski (Elbląg) - Marek Serdyński Nowakowo 9. Zbigniew Bando - Zbigniew Listewnik (Elbląg) 10. Jerzy Ratkowski - Jerzy Sukow (Elbląg). W imprezie brydżowej startowało 15 duetów. Gratulacje dla zwycięzców na podium. To był ostatni turniej z cyklu "Lato, brydż, zabawa". Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Milejewa o Puchar Wójta Gminy dr. Krzysztofa Szumały, które odbędą się w środę, 25 września w Centrum Konferencyjnym Ochotniczej Straży Pożarnej w Milejewie.  Gospodarzem mistrzostw jest Naczelnik OHP Tomasz Kwietniewski. Na duety czekają prestiżowe puchary, nagrody finansowe i nagroda specjalna dla najlepszego duetu mikstowego gminy Milejewo. Życzymy miłego wieczoru i powodzenia.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama