UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Cały Elbląg biegać może, a najlepiej z mapą

 
Elbląg, Cały Elbląg biegać może, a najlepiej z mapą
fot. nadesłana

Od 12 do 13 września odbędzie się II Puchar Elbląga w Biegu na Orientację. Będzie to jednocześnie Puchar Pomorza i Kujaw, Puchar Pomorza, Puchar im. Marka Szredela (w M-55). 

Elbląg, Wysoczyzna Elbląska - 12 września (sobota) - mapa prochownia–bieg średniodystansowy (dojazd od ulicy Łęczyckiej w kierunku Młynar) – start: godz. 11.
       Jednocześnie w tym samym dniu na Elbląskim Starym Mieście odbędzie się impreza p.n. „Elbląska starówka wieczorową porą"- najpiękniejsze stare miasto w Polsce – bieg sprinterski (popularyzacyjny) w godz. popołudniowych.  Bieg ten odbędzie się na nowej mapie „Elbląska starówka” w skali 1: 3000. Start około godz. 17.30.
       13 września w Bażantarni odbędzie się kolejny bieg - start godz. 10.
       Organizatorzy czyli Elbląski Klub Orienteringu Gryf przy 16 batalionie dowodzenia 16 PDZ zapewniają niezapomniane wrażenia, puchary, medale, dyplomy i upominki rzeczowe dla najlepszych. Biegi na orientację może uprawiać każdy chętny. Jest to sport o charakterze masowym i powszechnym poczynając od dzieci /do lat dziesięciu pod opieką rodzica lub opiekuna/ do stulatków. Oczywiście każdy startuje w swojej kategorii wiekowej. Tereny Wysoczyzny Elbląskiej są zaliczane do najlepszych nie tylko w Polsce ale i w Europie do uprawiania tej dyscypliny sportu dlatego startują nasi sąsiedzi ze Skandynawii, Obwodu Kaliningradzkiego, Litwy i Białorusi. Są dostępne dwie mapy z tzw. „zielonymi punktami kontrolnymi” które powstały przy wsparciu Nadleśnictwa Elbląg. Są to stacjonarne punkty kontrolne wkopane w terenie i opisane na mapie. Warunki do treningów są więc idealne.
       Zachęcamy do zgłaszania się do zawodów, które odbędą się przy pomocy elektronicznego systemu pomiaru czasu. Po przybiegnięciu na metę otrzymuje się wydruk z wynikami łącznie z międzyczasami przy zaliczaniu poszczególnych punktów kontrolnych.
       Honorowym patronatem zawody objął Pan Prezydent Miasta Elbląga Witold Wróblewski. 
       Zapraszamy wszystkich biegaczy i sympatyków orienteeringu do miłego spędzenia czasu z mapą i kompasem. Więcej informacji na www.ekogryf.elblag.pl /regulamin zawodów/
       Zgłoszenia: do 2 września na adres: ekogryfbno@onet.pl
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama