UWAGA!

Cesarskie Kadyny. Zdobywamy 26 Zielonych Punktów Kontrolnych

 Elbląg, Cesarskie Kadyny. Zdobywamy 26 Zielonych Punktów Kontrolnych
fot. arch. EKO Gryf

Elbląski Klub Orienteringu GRYF przy Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa MND przy ścisłej współpracy Nadleśnictwa Elbląg oraz Kadyny Folwark & Spa zrealizował trzecią mapę z Zielonymi Punktami Kontrolnymi pn. Cesarskie Kadyny. 

Dotychczas dostępne są mapy „BAZANTARNIA 777” /30 ZPK –złoty certyfikat/ oraz „PROCHOWNIA” /20 ZPK- srebrny certyfikat/ . Nowa mapa otrzymała już złoty certyfikat /26 ZPK/. Koncepcja ZPK jest realizowana przez Lasy Państwowe. Ze względu na pandemię oficjalna inauguracja nowej mapy odbędzie się w połowie maja w Kadynach. Mapa została już udostępniona i oczywiście już znaleźli się biegacze spragnieni kontaktu z mapa, lasem i przyrodą, którzy zaliczają poszczególne Zielone Punkty Kontrolne Z uwagi na brak ulistnienia warunki orientowania się w terenie wg mapy są idealne a zwłaszcza jak ktoś umie czytać rzeźbę terenu. Widoki są fantastyczne i niezapomniane. Jak twierdzą nasi pierwsi uczestnicy marszu wg ZPK, w większości pracownicy Klubu Pułku Wsparcia Dowodzenia na czele z kierowniczką wrażenia są niesamowite. Już teraz zapraszamy wszystkich aby zdobywać ZPK. Zwłaszcza w gronie rodzinnym tym bardziej, że ZPK znajdują się w pobliżu wszystkich obiektów godnych zobaczenia. Więcej na stronie www.ekogryf.pl

Bolesław Czechowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • To wszystko dzięki polityce Prawa i sprawiedliwość dziękuję wam za dobrą zmianę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Ezektus(2021-05-03)
  • Grunt to znaleźć dobrą obcojęzyczną nazwę, a potem podeprzeć się nazwami szanowanych instytucji no, pozarządowych, a potem, na wszelki wypadek pochwalić rządzących. Teraz czekamy na dyplomy i medale. Sugestia: a może zrobić to samo dla przyjaciół po cichu i bez rozgłosu? Wolę usłyszeć od sąsiada "dziękuję za zaproszenie".
Reklama