UWAGA!

Charytatywny turniej w squaha

Elbląg, Charytatywny turniej w squaha

Gestem dobroczynności w ważnym okresie świąt chcą się podzielić miłośnicy squasha w turnieju organizowanym przez Towarzystwo Tenisowe Score oraz nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawcego Nr 1 pracujących w Domu Pomocy Społecznej.

W Polsce trwa akcja „Szlachetna Paczka”, w którą bardzo aktywnie włączyły się najbardziej znane gwiazdy polskiego sportu. Gestem dobroczynności w ważnym okresie świąt chcą się też podzielić miłośnicy squasha w turnieju organizowanym przez Towarzystwo Tenisowe Score oraz nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawcego Nr 1 pracujących w Domu Pomocy Społecznej .
       Tuż przed świętami, w sobotę 21 grudnia, odbędzie się w hali CSB przy ul. Grunwaldzkiej charytatywny turniej miłośników tej dyscypliny, podczas którego wszystkie pieniądze z wpisowego oraz kwesty prowadzonej wśród kibiców zostaną przekazane na prezenty dla dzieci i młodzieży z Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Św. Jadwigi w Elblągu przy ulicy Kasprzaka.
       Obojętnie czy masz szansę na wygraną czy też nie, nie może Ciebie zabraknąć tego dnia na kortach squash. Ty wybierasz - czy jako zawodnik czy jako kibic. 21 grudnia odbędą się dwa turnieje.
       Od godz. 11  śledzić będziemy pojedynki turnieju pań, od godz. 14 startuje turniej open.
       W turnieju open wystartuje 21 zawodników z Elbląga oraz Olsztyna. Pań zgłosiło się 13 między innymi z Elbląga, Warszawy i Trójmiasta.
      
       Nagrody rzeczowe dla uczestników zostały przygotowane przez dzieci i nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Elblągu oraz sponsorów.
       Sport to nie tylko zdrowie i rywalizacja, to także pomoc dla potrzebujących.
       Pamiętajmy o tym, szczególnie w tym niezwykłym okresie Świąt, gdy każdy chce poczuć ciepło i blask pierwszej gwiazdki na niebie.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama