UWAGA!

Ciężarowcy u prezydenta

We wtorek 22 maja Wiceprezydent Miasta Marek Gliszczyński spotkał się w Urzędzie Miejskim z wyróżniającymi się zawodnikami sekcji podnoszenia ciężarów z klubu Polonia Elbląg. Podczas spotkania dokonano uroczystego podsumowania ostatnich osiągnięć elbląskich ciężarowców.

Uroczyste spotkanie Wiceprezydenta Elbląga z ciężarowcami Polonii Elbląg dobyło się po zakończeniu udanego startu naszych zawodników w mistrzostwach Warmii i Mazur oraz Mistrzostwach Polski. Dzięki osiąganiu tak dobrych wyników młodzi zawodnicy w znacznym stopniu przyczyniają się do promowania Elbląga w kraju i regionie. W związku z tym, że dzięki ciężarowcom nasze miasto znane jest w całym kraju wiceprezydent Marek Gliszczyński złożył podziękowania zawodnikom, szkoleniowcom, trenerom oraz działaczom sekcji, a także wręczył uczestnikom spotkania pisemne gratulacje i nagrody rzeczowe. Warto wspomnieć, iż Urząd Miejski wspiera finansowo funkcjonowanie tej sekcji.
     Zdecydowanie bohaterem spotkania był Janusz Ciechowski, który z rąk wiceprezydenta otrzymał nagrodę finansową za zdobycie tytułu mistrza Polski juniorów do lat 20 w kategorii 56 kg. Ponadto nagrody rzeczowe otrzymali uczestnicy mistrzostw województwa warmińsko-mazurskiego do lat 16: Natalia Meyer (złoty medal w kat. 69 k.), Krzysztof Rogoża (srebrny medal w kat. 63 kg.), Ryszard Stefanowicz (srebrny medal w kat. 69 kg.), Ariel Zaręba (srebrny medal w kat. 85 kg.) i Piotr Jakubczak za zdobycie czwartego miejsca podczas tegorocznych mistrzostw województwa w kat. do lat 18. Oprócz zawodników wyróżnienia otrzymali także trenerzy: Wacław Grzemski i Grzegorz Rajkowski oraz prezes sekcji Stanisław Olszak.
     Na zakończenie spotkania prezes sekcji Stanisław Olszak podziękował w imieniu zawodników i własnym władzo miasta za okazane wsparcie.
MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama