UWAGA!

Co słychać w rezerwach Olimpii?

 
Elbląg, Co słychać w rezerwach Olimpii?
fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl

Sezon na czwartoligowych boiskach rozpocznie się dopiero 10/11 sierpnia. Żółto-biało-niebiescy jednak odbywają okres przygotowawczy, a w drużynie następują zmiany personalne.

Olimpia II do treningów wróciła 16 lipca. Trenerem pozostał Szymon Waga: - Do ligi przygotowujemy się na własnych obiektach. W planach mamy trzy sparingi plus mecz w Wojewódzkim Pucharze Polskim.
       - Kadrę będą stanowić zawodnicy z głównie z roczników 2001 i 2002 zainteresowanych grą w naszym klubie. Na pewno będzie sporo nowych zawodników, więc czeka nas wyzwanie by odnaleźć się w czwartoligowych warunkach tak jak to miało miejsce w zeszłym sezonie. Ponownie będziemy najmłodszą drużyną w stawce. - dodał trener Olimpii.
       Pierwsze testowe spotkanie Olimpia II rozegrała 20 lipca z Polonia Pasłęk. Rezerwy żółto-biało-niebieskich wygrali 6:2 (Biel x2, Bucio, Wierzba, Sowizdrzał, Olewnik). Olimpia II zagrała w składzie: Prociw, Ziewiec, Olewnik, Wierzba, Sarnowski, Milanowski, Kotlenga, Bucio, Biel, Kordykiewicz, Siwko. Ponadto wystąpili: Kapłon, Kondratowicz, Gruz, D.Mazurek, P. Mazurek, Sowizdrzał.
       W nadchodzącym sezonie Olimpię II na pewno nie będą reprezentować Norbert Nestorowicz, którego pozyskał AKS SMS Łódź, zaś Piotr Zaleski został wypożyczony do trzecioligowego Gromu Nowy Staw.
      
       Sparingi Olimpii II:
       20 lipca - Polonia Pasłęk 6:2
       27 lipca - Warmią Olsztyn
       31 lipca - Powiśle Dzierzgoń
       3 sierpnia - WPP*
      
       * Dopiero 27 lipca piłkarze rezerw Olimpii Elbląg poznają swojego rywala w rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski. Wówczas Polonia Pasłęk zmierzy się Jastrzębiem Ględy, który w rundzie przedwstępnej pokonali 2:1 Polonię Markusy.

       Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama