UWAGA!

Concordia nie gra, mecze Olimpii bez udziału kibiców

 Elbląg, Mecz Olimpii ze Stalą Stalowa Wola bez udziału kibiców
Mecz Olimpii ze Stalą Stalowa Wola bez udziału kibiców (fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl)

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował, że mecze lig centralnych (Ekstraklasa, I liga, II liga) będą odbywać się (na razie) zgodnie z terminarzem, ale bez udziału kibiców. Spotkania niższych lig, a także mecze futsalu i kobiet zostają zawieszone.

Taka decyzja oznacza, że najbliższy mecz Olimpii ze Stalą w Stalowej Woli odbędzie się bez udziału kibiców. Będzie go można obejrzeć bezpłatnie w internecie za pośrednictwem portalu tvcom. Początek spotkania o godz. 15. Mecze zespołów Akademii Olimpii są zawieszone.

Concordia Elbląg w ten weekend ma wolne. Rozgrywki III ligi i niższych klas rozgrywkowych zostały zawieszone do 29 marca. Oznacza to, że w zaplanowanych terminach nie odbędą się trzy najbliższe mecze Concordii, z Olimpią Zambrów (14 marca), z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (21 marca) oraz Zniczem Biała Piska (28 marca). Na tę chwilę nie są znane nowe terminy rozegrania powyższych meczów.

Hanza Elbląg (III liga kobiet) odwołała swoje treningi i najbliższy sparing z z drużyną z 2 ligi litewskiej FC Nike ETB Bolszakowo.

Zarząd PZPN – u nie wyklucza niedokończenia sezonu. Decyzję o niedograniu sezonu do końca może podjąć zarządu PZPN, Komisja ds. Nagłych PZPN lub zarządy Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej. W tym przypadku o kolejności drużyn w tabeli końcowej będzie decydowało miejsce zajmowane przez zespół po ostatniej kolejce, w której uczestniczyć będą wszystkie drużyny danej ligi. Baraże nie będą rozgrywane, za ich zwycięzców będą uważane zespoły z wyższych klas rozgrywkowych (jeżeli baraże odbywają się pomiędzy drużynami z różnych klas rozgrywkowych) lub zespoły znajdujące się na wyższych miejscach w momencie zakończenia sezonu. Warunkiem jest jednak uzyskanie licencji na grę w wyższej klasie rozgrywkowej.

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Boniek dał popis głupoty. Wszystkie ligi powinny zostać zawieszone. I tak to się stanie za parę dni ale ten arogant czeka aż zawodnicy i ich rodziny złapią te świństwo. Nieodpowiedzialny palant.
  • Za dużo kasy ktos by stracił gdyby zawiesił teraz wszystkie ligi. Kasa misiu kasa. Zdrowie ludzkie rudy ma w d@pie. Dlaczego nie jezdzi teraz do domu w Rzymie? Bo się boi. Woli siedzieć tutaj a innych naraża.
  • Zawodnicy powinni odmówić wyjazdu. Narażają ich zdrowie i życie. Ich najbliższych też. To są podstawy do odmówienia wyjazdu. A Boniek powinien za taką decyzję stanąć przed sądem za narażanie zdrowia i życia innych ludzi.
  • Legionovia odmówiła wyjazdu na najbliższy mecz ligowy ze względu na zagrożenie koronawirusem i wystąpiła do PZPN o wyznaczenie nowego terminu. Brawo. Prezes klubu myśli i dba o bezpieczeństwo pracowników klubu. Prezes Guminiak co zrobi? Jako ksiądz powinien już o tym pomyśleć. Czekam na ten ruch prezesa Olimpii bo inaczej nie może być.
  • Gks Katowice teź odmawia rozegrania meczu.
  • Kluby exklasy teź się sprzeciwiają grze. Rudy jest bez mózgu.
  • Mnie interesuje czy ksiądz równie szlachetnie jak włodarze Stalówki udostępni transmisje meczu Olimpia - Resovia nieodpłatnie.
  • czy ksi0nc odda kase za karnety? czy transmisje z meczow beda za darmo? w przypadku wczesniejszego zakonczenia ligi baraze powinny byc rozegrane, byc moze bez udzialu publicznosci, ale powinny sie odbyc.
  • Ciekawa sytuacja w III lidze. W tej chwili na pierwszym miejscu jest Sokół Ostróda i ma zaległy mecz z Legią II, jeszcze z jesieni. Wszyscy wiedzą że Legia koniecznie chce wprowadzić drugi zespół do II ligi. Czy będą musieli go rozegrać, czy wchodzi Ostróda ?
  • Tylko bezmózgie ameby są za dalszymi rozgrywkami.
Reklama