Concordia wygrała z Polonią (piłka nożna)

Elbląg, Concordia wygrała z Polonią (piłka nożna)

W środowym sparingu Concordia okazała się lepsza od Polonii Pasłęk. Pomarańczowo-czarni strzelali bramki w drugiej połowie i wygrali 2:1 (0:1).

Pomarańczowo-czarni dość długo męczyli się z drużyną z Pasłęka, ale ostatecznie zdołali wygrać. Decydującego gola zdobył w końcówce spotkania Karol Styś.
       Po pierwszej połowie z prowadzenia cieszyli się przyjezdni. Gospodarze popełnili błąd w środkowej strefie boiska i Polonia wyszła na prowadzenie. Elblążanie mogli wyrównać, ale marnowali doskonałe okazje. W drugiej odsłonie Concordia nadal przeważała. Do remisu doprowadził Krzysztof Niburski, który uderzył celnie głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Patryka Burzyńskiego. W 89 min. pomarańczowo-czarni strzelili drugą bramkę. Po bardzo ładnej zespołowej akcji do siatki z trzech metrów trafił Styś.
       Kolejnym rywalem Concordii będzie Pomowiec. Mecz kontrolny odbędzie się w Gronowie Elbląskim w sobotę. Początek o godz. 14.

Concordia Elbląg – Polonia Pasłęk 2:1 (0:1)

Concordia: Zawodnik testowany – Niburski, Zawodnik testowany, Kiełtyka, Tomczuk, Szymanowski (46' Sieńczak), Lewandowski, Burzyński, Styś, Załucki, Essomba