Coraz bliżej końca (liga miejska)

Po siedmiu kolejkach ligi miejskiej na czele tabeli z dorobkiem 19 punktów znajduje się Specjal. O cztery punkty mniej ma drugie Auto El i trzeci RUP. Tabelę z trzema oczkami zamyka natomiast Kromet.

Siódmą kolejkę ligi miejskiej rozpoczął pojedynek pomiędzy niepokonanym jak do tej pory Specjalem z przeciętnie grająca w tym sezonie Concordią. W pierwszej bardzo wyrównanej połowie oba zespoły nie stworzyły zbyt wielu sytuacji do zdobycia bramki. Sytuacja zmieniła się w drugiej części spotkania. Po jednym z kontrataków Concordia wyszła na prowadzenie. Nie cieszyła się z niego jednak zbyt długo, gdyż kilka minut później Specjal doprowadził do wyrównania. Mecz zakończył się remisem 1:1, a dla Specjalu były to pierwsze stracone punkty w tym sezonie.
     Pewne i przekonujące zwycięstwo odniósł natomiast obrońca mistrzowskiego tytułu zespół Auto El, który pokonał 3:0 Elektrociepłownię. Po pierwszej połowie Auto El wygrywało jedynie 1:0, ale po zmianie stron ich przewaga była aż nadto widoczna. Ubiegłoroczni mistrzowie zdobyli jeszcze dwie bramki, choć gdyby ich skuteczność była nieco lepsza, to mecz ten zakończyłby się jeszcze wyższym zwycięstwem Auto El.
     Piątkowe zmagania w lidze miejskiej rozpoczął pojedynek pomiędzy Mazurskimi Meblami i PKP. Po pierwszej połowie mieliśmy remis 1:1. Przez większą część drugiej odsłony nic nie zapowiadało zmiany tego wyniku, jednak ostatecznie szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili "Meblarze", których było to drugie zwycięstwo w tym sezonie.
     Bliski zdobycia kompletu punktów była ekipa Pujana, która jednak ostatecznie zremisowała 1:1 z Rejonowym Urzędem Poczty. W pierwszej połowie oglądaliśmy tylko jedną bramkę, a zdobyli ją piłkarze Pujana. Po zmianie stron RUP najpierw doprowadził do remisu 1:1, ale końcówka meczu należała już do Pujana, który stworzył kilka bardzo groźnych sytuacji. Nie zdołał ich jednak wykorzystać i wynik pozostał bez zmian.
     Siódmą kolejkę kończył pojedynek w którym Stokrotki pokonały Kromet 2:1. Stokrotki rozpoczęły ten mecz w 10 i po niespełna pięciu minutach przegrywały 0:1. Na domiar złego kontuzji nabawił się jeden z zawodników tego zespołu i pierwszą połowę Stokrotki kończyły w osłabieniu. Nie przeszkodziło to im jednak w doprowadzeniu do remisu. Po zmianie stron w obu zespołach wyrównały się już siły (doszło dwóch zawodników do Stokrotek) przez co mecz stał się jeszcze ciekawszy. Jedyną bramkę w tej części gry zdobyły Stokrotki i to na ich konto powędrowały kolejne punkty.

Komplet wyników 7. kolejki: Concordia - Specjal 1:1 (0:0), EC - Auto El 0:3 (0:1), MM - PKP 2:1 (1:1), RUP - Pujan 1:1 (0:1), Stokrotki - Kromet 2:1 (1:1).