UWAGA!

Czas na finał (siatkówka)

Dobiegła końca II runda eliminacyjna sezonu 2001/2002 w piłce siatkowej drużyn niezrzeszonych. Przed finałem najwięcej szans na zwycięstwo daje się drużynie Atak/ZM J. Walentynowicz, która eliminacje przeszła bez straty punktu.

W tegorocznych rozgrywkach siatkówki drużyn nie zrzeszonych organizowanych przez ognisko TKKF Witoszewo udział wzięło sześć ekip. W eliminacjach najlepiej spisała się drużyna Atak/ZM J. Walentynowicz, która wygrała wszystkie swoje mecze. W drugiej rundzie zespół Ataku pokonał kolejno: Folarex Elbląg 3:1, Cent Braniewo 3:1, Litwos Malbork 3:0, Warmię Pieniężno 3:2 i ŻTS Nowy Dwór Gdański 3:1. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Centa Braniewo, która na swoim koncie miała tylko jedną porażkę właśnie z zespołem Ataku. Trzecia lokata przypadła natomiast ekipie Foleraksu Elbląg. Kolejne miejsca zajęli: ŻTS Nowy Dwór Gd, Warmia Pieniężno i Litwos Malbork.
     Teraz wszystkie drużyny czeka turniej finałowy, który zostanie rozegrany 29 czerwca w hali sportowej SP nr 8 przy ul. Szańcowej. W finale zespoły zostaną podzielone na dwie grupy, a dwie pierwsze ekipy czyli Atak Elbląg i Cent Braniewo zostaną rozstawione w każdej z grup. Początek finału przewidziano na godz. 10.00 natomiast zakończenie na godz. 15.00 po którym nastąpi wręczenie nagród oraz uroczyste spotkanie na terenie Drukarni Folarex przy ul. Warszawskiej.
     
     Tabela końcowa:
     1. Atak/ZM J. Walentynowicz 20 30:6
     2. Cent Braniewo 14 24:14
     3. Folarex Elbląg 10 20:20
     4. ŻTS Nowy Dwór Gd. 8 16:19
     5. Warmia Pieniężno 8 17:21
     6. Litwos Malbork 0 3:30
MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama