UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Czy gra w piki da wyniki? (brydż)

 
Elbląg, Czy gra w piki da wyniki?  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl

W  Elblągu odbył się łączony Otwarty Turniej Par w ramach obchodów Roku Pionierów Elbląga oraz 9. Turniej  Korespondencyjnych Mistrzostw Polski. W pięciogodzinnym maratonie wystąpili zawodniczki i zawodnicy z Elbląga, Gronowa Górnego, Jagodnika, Malborka, Nowakowa, Suchacza i Sztumu.

Ceremonii otwarcia turnieju dokonał Jerzy Ratkowski wiceprezes Elbląskiego  Stowarzyszenia Brydża Sportowego. W silnie obsadzonym pięciogodzinnym turnieju po pasjonującej i zaciętej rywalizacji zwyciężyli Elblążanie Jerzy Ratkowski i Jerzy Sukow. A oto kolejne miejsca w  rankingu top dziesiątki : 2. Andrzej Fronczak-Marek Lichocki - Elbląg 3. Zbigniew Bando - Zbigniew Listewnik - Elbląg 4. Zbigniew Samborski-  Elbląg - Marek Serdyński - Nowakowo 5. Rena Bieda - Leokadia Danielewicz - Elbląg 6. Bogdan Jabłoński -  Wojciech Karpiński - Elbląg 7. Marek Czapliński - Elbląg - Michał Gutowski - Sztum 9. Zdzisław Koza - Sztum - Mirosław Makurat - Malbork 10. Iwona Smilgin - Regina Wołek - Elbląg. W zawodach udział wzięło 14 duetów. Arcymistrz Bogusław Gierulski z Elbląga otrzymał zaproszenie Chorwackiej Federacji Brydżowej  do udziału  w Międzynarodowym Festiwalu Brydżowym w Puli w  w silnie  obsadzonych turniejach z udziałem znakomitych brydżystów z Unii Europejskiej. Wraca do Elbląga 14 września. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza miłośników królewskiej gry na kolejny otwarty turniej par pod hasłem "Lato, brydż, zabawa" , który odbędzie się w poniedziałek, 16 września w hotelu Arbiter w Elblągu, pl. Słowiański 2. Start o godz. 17.  Na zwycięzców czekają nagrody.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama