UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Czy gra w piki da wyniki? (brydż)

 
Elbląg, Czy gra w piki da wyniki?  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl

W Elblągu odbył się Memoriał im. Romana Błońskiego i Jerzego Litwinki w brydżu sportowym z udziałem znakomitych brydżystów, założycieli elitarnego Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego, które przyczyniło się do popularyzacji, rozwoju i integracji Przyjaciół Brydża Elbląga,Powiśla, Warmii, Żuław i Żuławskiego Międzynarodowego Kongresu Brydża Sportowego.

Do Elbląga przyjechali licznie brydżystki i brydżyści z województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Następnie odbył się prestiżowy turniej, w którym udział wzięło 38 brydżystek i brydżystów. Do faworytów zawodów należał utytułowany duet Bogusław Gierulski (Elbląg) i Ryszard Pichla (Braniewo), który w imponującym stylu wskoczył na najwyższy stopień podium z wynikiem 62,98% wyprzedzając Andrzeja Fronczaka (Elbląg) i Krzysztofa Nagielskiego (Kwietniewo) - 57,45 % oraz parę Mieczysława Sokołowskigo i Jana Kondrakiewicza (Elbląg) - 56,78%. Dalsze miejsca w top dziesiątce zajęli: Mirosław Makatrewicz - Tadeusz Więckiwicz (Lidzbark Warmiński), Iwona Wierzbicka Elbląg - Andrzej Skoczylas (Braniewo). 6. Edward Kończak - Ryszard Socha (Braniewo) 7. Anna Dworakowska (Suchacz) - Marek Czapliński (Elbląg) 8. Zbigniew Samborski (Elbląg) - Marek Serdyński (Nowakowo) 9. Janusz Tchórzewski - Wiesław Wiśniewski (Elbląg)10. Bogdan Banaszkiewicz - Piotr Wojtacha (Nowy Staw). W zawodach udział wzięło 19 duetów. Gratulacje dla zwycięzców na podium i serdeczne podziękowanie uczestnikom memoriału za liczny udział w wyjątkowym wydarzeniu brydżowym. Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego zaprasza na pierwszy prestiżowy turniej brydżowy par z cyklu Korespondencyjnych Mistrzostw Polski, który odbędzie się w poniedziałek, 13 stycznia roku o godz. 17 w Centrum Konferencyjno-Hotelowym hotelu Arbiter pl. Słowiański 2 w Elblągu.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama