UWAGA!

Darmowe zajęcia tenisowe dla dzieci

 Elbląg, Darmowe zajęcia tenisowe dla dzieci
fot. nadesłana

Elbląski klub tenisowy w Kazimierzowie został wyróżniony przez Polski Związek Tenisowy i wpisany do Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa 2018. Projekt realizowany jest w ramach ministerialnego Programu „Sport Wszystkich Dzieci”, którego głównymi założeniami są upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz promocja zdrowego i aktywnego stylu życia.

Program skierowany jest do dzieci urodzonych w latach 2011-2012-2013. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci, które nie miały kontaktu z tenisem, jak i dzieci, które już kiedyś grały. Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu i są całkowicie darmowe. Terminy to poniedziałek, godz. 16:30 - 17:30 oraz wtorek, godz. 16-17.
       Pierwsze zajęcia już 17 września. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę B&M Tennis Club w nowoczesnym ośrodku tenisowym w Elblągu.
       Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do zapisów na treningi drogą mailową biuro@tenisowyelblag.pl. Liczba miejsc jest ograniczona do 12 osób.
       Nie trać więc czasu i zapisz się jak najszybciej. Jest to niepowtarzalna szansa na spróbowanie, jak smakuje tak piękny sport, jakim jest tenis ziemny.
       Wszelkie informacje dostępne są również pod numerami telefonów 510 520 283 i 504 184 916.
      
--- materiał promocyjny -----
B&M Tennis Club
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama