UWAGA!

Dla dzieci i dorosłych

Elbląg, Dla dzieci i dorosłych

Chcesz nauczyć się tańczyć i jednocześnie zadbać o prawidłową postawę i ładną sylwetkę? Centrum Tańca Promyk zaprasza na nowe kursy tańca towarzyskiego dla dzieci i dorosłych.

Tańca towarzyskiego można uczyć się każdym wieku i w każdym wieku jest on przyjemny i pożyteczny. Podczas zajęć uczestnicy poznają tańce standardowe oraz latynoamerykańskie, począwszy od zapoznania się z rytmami, poprzez naukę podstawowych kroków, aż po swobodne poruszanie się na parkiecie. Dodatkowo taniec towarzyski jest bardzo różnorodny, każdy z tańców ma inną energię i odmienny charakter, dlatego zajęcia nigdy nie są nudne i monotonne, a umiejętności wykorzystywane mogą być podczas różnych okazji.
       - Zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci, poza umiejętnościami tanecznymi wspomagają także rozwój koordynacji, równowagi, poprawę motoryczności oraz pozwalają ukształtować prawidłową sylwetkę, pokonać nieśmiałość oraz nabyć ogłady towarzyskiej – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Z kolei zajęcia dla dorosłych pomogą poprawić kondycję, spalić nadmierne kalorie, a także być ciekawą alternatywą spędzania czasu ze swoim partnerem. 
       Zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży odbywają się w każdą sobotę i niedzielę w godz. 10 – 11:30 na sali sportowo-widowiskowej w CSE Światowid przy pl. Jagiellończyka 1. - Na pierwsze zajęcia dziecko może wejść bez karnetu i sprawdzić czy zajęcia mu odpowiadają – dodają organizatorzy.
       Zajęcia dla dorosłych rozpoczynają się w niedzielę, 24 września o godz. 16. Będą to pierwsze bezpłatne zajęcia, które odbędą się na sali sportowo-widowiskowej w CSE Światowid.
       - W naszym centrum można także zapisać się na kurs tańca dla narzeczonych, podczas którego przygotowujemy do pierwszego tańca – dodają organizatorzy - Udzielamy również lekcji prywatnych, które dają możliwość indywidualnej pracy z instruktorem.
      
Zyta Wrzos, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama