UWAGA!

Dołącz do drużyny portEl.pl!

 Elbląg, W ubiegłym roku na starcie stanęło ponad 500 osób
W ubiegłym roku na starcie stanęło ponad 500 osób (fot. MS, archiwum portel.pl)

Nie zapisałeś się jeszcze na tegoroczny Bieg Piekarczyka? Chciałbyś, może pierwszy raz w życiu, przebiec dystans 10 kilometrów? Dołącz do drużyny portEl.pl! Szukamy 15 chętnych, którzy razem z redaktorem naczelnym uświetnią w biegu 15-lecie naszej gazety. Obiecujemy dobrą zabawę, niezbyt szybie tempo biegu i okolicznościową koszulkę biegacza na pamiątkę.

Do Biegu Piekarczyka pozostało 89 dni. Do ósmej edycji największej biegowej imprezy w Elblągu zapisało się już ponad dwieście osób. Dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, mamy propozycję. Z okazji 15. urodziny Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl szukamy 15 chętnych, którzy dołączą do naszej drużyny i razem z redaktorem naczelnym Rafałem Gruchalskim pokonają 26 czerwca dystans 10 kilometrów.
       Obiecujemy dobrą zabawę, tempo biegu 6 minut na kilometr, by na mecie pojawić się po godzinie od startu. Każdy uczestnik naszej drużyny otrzyma od nas profesjonalną koszulkę biegową, specjalnie przygotowaną na tę okazję. Jeśli będzie taka potrzeba, przed Biegiem Piekarczyka zorganizujemy też treningi, by lepiej przygotować się do zawodów.
       Co trzeba zrobić, by znaleźć się w drużynie portEl.pl? Zapisać się do Biegu Piekarczyka w terminie od 29 marca do 15 maja, opłacić wpisowe (30 zł) i wysłać nam informację o zgłoszeniu na adres: naczelny@portel.pl O przyjęciu do drużyny portEl.pl decyduje kolejność zgłoszeń.
      
       Formularz zgłoszeniowy do Biegu Piekarczyka znajdziecie tutaj
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama