Dziesiątka Hanzy

Elbląg, Dziesiątka Hanzy

Po miesięcznej przerwie rozgrywki wznowiła II liga futsalu. Piłkarki Hanzy Elbląg wybrały się do Żukowa. Gospodynie nie będą tego meczu wspominały najlepiej; elblążanki aż 10 razy umieściły piłkę w bramce rywalek.

W czwartej kolejce II ligi futsalu elblążanki rozegrały kolejne wyjazdowe spotkanie. Tym razem ich rywalkami było GKS Żukowo. Niedawno, na turnieju Leo Lady Cup elblążanki pokonały żukowski zespół 2:0.

W sobotę Hanza nie miała litości dla rywalek. Na pierwszą bramkę dla elblążanek trzeba było czekać tylko dwie minuty, kiedy na listę strzelczyń wpisała się Nina Michalska. W całym meczu piłkarka skompletowała hattricka. Drugi gol padł po 30 sekundach, a jego autorka była Paulina Lublewska. W całym spotkaniu elblążanki aż 10 razy zmusiły bramkarkę rywalek do kapitulacji. Rywalki zrewanżowały się trzema trafieniami i drugie zwycięstwo Hanzy stało się faktem.

W przyszłym tygodniu elblążanki na wyjeździe zmierzą się z GOSRiT Luzino. W trzeciej kolejce elbląski zespół pauzował.

GKS Żukowo – Hanza Elbląg 3:10

Bramki dla Hanzy: Michalska (x3), Proch (x2), Lublewska (x2), Klonowska (x2), Laskowska

Hanza: Czerwińska, Proch, Michalska, Klonowska, Laskowska, Lublewska, Markowska, Śliwińska