UWAGA!

Elbląska Internetowa Liga Brydżowa

 Elbląg, Elbląska Internetowa Liga Brydżowa
fot. arch. portel.pl

Brydżystki i brydżyści nie wychodząc z domu uczestniczyli w zawodach VII edycji Elbląskiej Ligi Brydżowej, które rozgrywane były na międzynarodowej platformie BRIDGE BASE ONLINE.

W trzeciej dekadzie czerwca rozgrywki dobiegły końca. W ostatnim meczu ostatniej rundy Ligi hitem było prestiżowe spotkanie  drużyn RELAXED BRIDGE CLUB ELBLAG - WOMEN,S TEAM Regina Elbląg. Mecz od  startu do mety był bardzo   pasjonujący  i emocjonujący, Zwyciężył Team REGINY, który grał w składzie: kpt techniczny Iwona Smilgin, Renata Bieda, Anna Dworakowska, Regina Wołek, Marek Czapliński. - Do tego prestiżowego meczu przygotowaliśmy się bardzo starannie, przećwiczyliśmy wiele ćwiczeń i treningów w ramach realizacji programu Strategii i Techniki brydża sportowego. Do meczu przystąpiliśmy bez kompleksów mimo, że nie byliśmy faworytem. Poprzeczkę zawiesiliśmy wysoko, zastosowaliśmy agresywny pressing, graliśmy na pełnych obrotach i na wznoszącej fali, co było kluczem do spektakularnego zwycięstwa  - powiedziała Renata Bieda. 

VII edycja Elbląskiej Ligi Brydżowej zakończyła się zwycięstwem międzynarodowej drużyny ŻUŁAWY NOWY STAW - PLEVEN BUŁGARIA, która grała w  składzie: kpt. Kazimierz Konefał, małżeństwo LYUBLYANA  ALEXIJEVA,SLAVI ALEKSIJEV, RUMEN MARINCEV i SASCHKO ROMANOW. Zwycięzcy zdobyli prestiżowy tytuł DRUZYNOWEGO MISTRZA ELBLASKIEJ LIGI. Dalsze miejsca na podium zajęli: REPREZENTACJA EBLAGA - BRENO WŁOCHY i IMPAS SZTUM. Na starcie stanęło 10 zespołów.  - W imieniu mojego TEAMU i uczestników Elbląskiej Ligi i uczestników mam zaszczyt  podziękować sztabowi elbląskich działaczy pod dowództwem Bogusława Gierulskiego i Reginy Wołek za  profesjonalne przygotowanie i organizację rozgrywek kolejnej edycji Elbląskiej Ligi Brydżowej w czasie spowolnienia rygoru obostrzeń pandemii COVID-d 19 - mówi Kazimierz Konefał. 

Henryk Łęski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama