[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląska Liga Tańca wraca po wakacjach

 
Elbląg, Elbląska Liga Tańca wraca po wakacjach

Po zasłużonym letnim wypoczynku uczniowie trzech elbląskich szkół wracają na sale gimnastyczne, by ćwiczyć taniec towarzyski w ramach Elbląskiej Ligi Tańca.

Elbląska Liga Tańca to przedsięwzięcie, w ramach którego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 6 oraz Szkoły Podstawowej nr 19 uczestniczą w zajęciach z tańca towarzyskiego, ucząc się podstawowych kroków tańców standardowych i łacińskich. Po wakacyjnej przerwie powrócili do nauki.

- Dzieci z chęcią powróciły na zajęcia – mówi Anna Czyżyk, instruktorka tańca. – Na pierwszym spotkaniu przypomnieliśmy sobie choreografie sprzed wakacji i muszę przyznać, że dzieci dużo pamiętają.

Zadanie rozpoczęło się w marcu tego roku i potrwa do grudnia. Jego zwieńczeniem będzie turniej, na którym uczestnicy Elbląskiej Ligi Tańca zaprezentują swoje umiejętności przed komisją sędziowską. Komisja przyzna punkty za występ, a para, która uzyska ich najwięcej, zdobędzie tytuł Mistrzów Elbląskiej Ligi Tańca. Najlepsi zostaną uhonorowani medalami, a wszyscy uczestnicy projektu otrzymają dyplom i upominek.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie „Jantar”, które realizuje pomysł przy wsparciu finansowy Urzędu Miasta w Elblągu.

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama