UWAGA!

Elbląska Liga Tańca wraca po wakacjach

 
Elbląg, Elbląska Liga Tańca wraca po wakacjach

Po zasłużonym letnim wypoczynku uczniowie trzech elbląskich szkół wracają na sale gimnastyczne, by ćwiczyć taniec towarzyski w ramach Elbląskiej Ligi Tańca.

Elbląska Liga Tańca to przedsięwzięcie, w ramach którego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 6 oraz Szkoły Podstawowej nr 19 uczestniczą w zajęciach z tańca towarzyskiego, ucząc się podstawowych kroków tańców standardowych i łacińskich. Po wakacyjnej przerwie powrócili do nauki.

- Dzieci z chęcią powróciły na zajęcia – mówi Anna Czyżyk, instruktorka tańca. – Na pierwszym spotkaniu przypomnieliśmy sobie choreografie sprzed wakacji i muszę przyznać, że dzieci dużo pamiętają.

Zadanie rozpoczęło się w marcu tego roku i potrwa do grudnia. Jego zwieńczeniem będzie turniej, na którym uczestnicy Elbląskiej Ligi Tańca zaprezentują swoje umiejętności przed komisją sędziowską. Komisja przyzna punkty za występ, a para, która uzyska ich najwięcej, zdobędzie tytuł Mistrzów Elbląskiej Ligi Tańca. Najlepsi zostaną uhonorowani medalami, a wszyscy uczestnicy projektu otrzymają dyplom i upominek.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie „Jantar”, które realizuje pomysł przy wsparciu finansowy Urzędu Miasta w Elblągu.

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama