UWAGA!

Elbląska strzelnica wznawia zajęcia sportowe

 Elbląg, Elbląska strzelnica wznawia zajęcia sportowe
(fot. nadesłana)

W związku z "odmrożeniem" sportu w naszym kraju, zajęcia na strzelnicy wznowił klub WKS Flota Elbląg, który zaprasza wszystkich chętnych na treningi, w szczególności dzieci i młodzież.

Po dłuższej przerwie spowodowanej sytuacją w Polsce i na świecie elbląscy strzelcy powrócili do regularnych treningów sportowych na obiekcie należącym do WKS Flota Elbląg. Sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała plany wielu zawodników, którzy przygotowywali się do zawodów mających odbyć się na wiosnę i lato. Po tym jak imprezy sportowe odwołano, strzelcy wracają do budowy formy na najbliższą przyszłość.

- Zostaliśmy zmuszeni do przełożenia ważnych zawodów, które miały odbyć się w naszym mieście, m.in. zawodów o Puchar Prezydenta Elbląga w strzelectwie sportowym. Rywalizacja z pewnością odbędzie się, gdy tylko będzie to możliwe. Dlatego już teraz rozpoczynamy przygotowania zarówno do zawodów lokalnych, jak i ogólnopolskich i międzynarodowych, na wznowienie których bardzo liczymy - mówi Jerzy Domeracki, prezes klubu WKS Flota Elbląg.

Klub zaprasza na treningi również wszystkie nowe osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w strzelectwie sportowym, szczególnie dzieci i młodzież. WKS Flota Elbląg dysponuje obiektem i profesjonalnym sprzętem umożliwiającym każdemu rozpoczęcie przygody z tym sportem oraz odniesienie sukcesów zawodniczych.

Kontakt w sprawie treningów: tel. 785 463 649 Jerzy Domeracki. Adres: strzelnica przy ul. Junaków 2 w Elblągu. Zajęcia odbywają się z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących regulacji oraz zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa.

WKS Flota Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama