UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląski Alleycat już w czerwcu

 
Elbląg, Elbląski Alleycat już w czerwcu
fot. AD

Czas szybko płynie i wielkimi krokami zbliża się czerwcowa edycja miejskiej jazdy na orientację, czyli Elbląskiego Alleycata.

Celem imprezy jest możliwość rowerowej zabawy połączonej ze sprawdzeniem znajomości topografii miasta oraz spędzenie czasu na świeżym powietrzu. W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie, ale te za pisemną zgodą swoich rodziców lub opiekunów.
       Zgłoszenia chętnych przyjmowane są na adres e-mail: marek.kamm@umelblag.pl , telefonicznie: 55 239-31-89 lub osobiście w pokoju 100 Urzędu Miejskiego. W przypadku zgłoszenia drogą elektroniczną podajemy w tytule zgłoszenia "Elbląski Alleycat " oraz: imię, nazwisko i rok urodzenia. Można też podać pseudonim, który będzie umieszczony na szprychówce. Potwierdzeniem udziału w imprezie będzie zwrotny e-mail od organizatora z nadanym numerem startowym.
       Termin zapisów upływa 12 czerwca o godzinie 16.30. Lista startowa zostanie zamieszczona na elbląskim forum rowerowym  oraz na stronie www.elblag.eu .
       Udział w imprezie jest bezpłatny. Każdy z zapisanych uczestników otrzyma mapę Elbląga z zaznaczonymi punktami kontrolnymi, pamiątkową szprychówkę oraz kartę kontrolną. Kolejność zdobywania punktów jest dowolna. Podstawową zasadą jest znalezienie wszystkich punktów kontrolnych i ich opisanie na karcie. Przyjazd na metę z ominięciem chociażby jednego punktu skutkuje dyskwalifikacją zawodnika.
       Dla zdobywców pierwszych trzech miejsc przewidziano nagrodę specjalną: zaproszenie na obiad lub kolację dla dwóch osób w Restauracji Myśliwska w Elblągu, ul. Marymoncka 6 o wartości 100 zł.
       Dla pozostałych uczestników prezenty zapewnia Ergo Hestia, Firma Cukiernicza Wolność, Urząd Miejski w Elblągu i salon Komputronik w Elblągu. Na mecie w Restauracji Myśliwska dla wszystkich uczestników i kibiców będzie czekało myśliwskie ognisko z kiełbaskami.
       Start na trasę: 15 czerwca o godzinie 18 z Placu Słowiańskiego. Długość trasy Alleycata to około 15 km.
      
       Organizatorem imprezy jest Prezydent Miasta Elbląg we współpracy z firmą Ergo Hestia.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama