UWAGA!

Elbląski sport z lat 70. na zdjęciach Czesława Misiuka: Zapasy

 Elbląg, Zawody zapaśnicze w sali sportowej Światowida
Zawody zapaśnicze w sali sportowej Światowida (fot. Czesław Misiuk)

Jak widać na zdjęciach Czesława Misiuka, zapasy w Elblągu były jedną z prężnie rozwijających się dyscyplin sportu w latach 70. Bogate archiwum pana Czesława przekazał do publikacji jego syn Tomasz, również fotograf. 

Co tydzień na portel.pl przedstawiamy kolejne tematycznie podzielone zdjęcia, jakie od drugiej połowy lat 60. wykonywał w Elblągu znany fotograf Czesław Misiuk (1937-2001). Przekazał je nam jego syn Tomasz, również fotograf.

Dzisiaj publikujemy zdjęcia poświęcone elbląskim zapaśnikom z lat 70. Wówczas ta dyscyplina sportu prężnie się w mieście rozwijała. Kogo rozpoznajecie na zdjęciach?

Mamy nadzieję, że ta publikacja będzie okazją do wspomnień, opowieści szczególnie skierowanych do młodszych elblążan, "jak kto kiedyś było". Wszystkich - którzy by chcieli uzyskać odbitki lub większe formaty publikowanych w portEl.pl zdjęć - Tomasz Misiuk zaprasza do kontaktu mailowego pod adresem  fotografista18@gmail.com

 

Od redakcji: Nie dysponujemy opisami zdjęć. Zachęcamy Czytelników do dzielenia się swoją wiedzą na temat tych wydarzeń w komentarzach, można też dodawać opisy pod konkretnym zdjęciem, do czego gorąco zachęcamy.


Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama