UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elblążanie z 22 medalami (short track)

 
Elbląg, Elblążanie z 22 medalami (short track)
fot. nadesłana

Od 12 do 13 marca w Świdnicy rozgrywana była  XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Short - Tracku Dolny Śląsk 2016. Barwy Elbląga i województwa warmińsko-mazurskiego reprezentowało 9 zawodników i zawodniczek z KS Orzeł Elblag.

Podopieczni Ireneusza Borowieckiego wywalczyli 22 medale: 10 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych oraz 10 tytułów mistrza Polski.
       Złote medale i tytuł Mistrza Polski wywalczyli:
       Dorota Kisielewska na dystansie 1500m, 500m, 777m, super finale na dystansie 1500 m i klasyfikacji wieloboju;
       Weronika Surowiec na dystansie 777m;
       Kamila Stormowska na dystansie 500m, super finale na dystansie 1500 m i klasyfikacji wieloboju;
       Sztafeta kobiet na dystansie 2000m w składzie Dorota Kisielewska, Kamila Stormowska i Weronika Surowiec;
      
       Medale srebrne:
       Marika Surowiec na dystansie 1000m, 500m, super finale na dystansie 1500 m i klasyfikacji wieloboju;
       Kamila Stormowska na dystansie 1000m;
       Sztafeta kobiet na dystansie 2000m w składzie Marika Surowiec, Karolina Borowiecka i Kamila Stankiewicz;
      
       Medale brązowe:
       Weronika Surowiec na dystansie 1000m, super finale na dystansie 1500 m i klasyfikacji wieloboju;
       Kamila Stormowska na dystansie 777m;
       Michael Popov w super finale na dystansie 1500 m;
      
       W punktacji klubowej :
       1 miejsce Juvenia Białystok (280,33)
       2 miejsce KS Orzeł Elbląg (184,66)
       3 miejsce UKS MOSiR Sanok (55,66)
      
       W punktacji województw :
       1 miejsce podlaskie (280,33)
       2 miejsce warmińsko- mazurskie (235,66)
       3 miejsce podkarpackie (55,66)
      
       Gratulacje!
KS Orzeł
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama