UWAGA!

Elblążanin zwycięzcą ogólnopolskiego turnieju (dart)

Elbląg, Elblążanin zwycięzcą ogólnopolskiego turnieju  (dart)
fot. nadesłana

W dniach 8-10 września w Chorzowie odbył się ogólnopolski turniej darta zaliczany do rankingu krajowego Grand Prix. W takim turnieju bierze udział ponad setka graczy z całej Polski o najwyższym poziomie sportowym. Z rankingu wyłaniana jest kadra Polski na turnieje rangi mistrzostw Europy lub świata. Turniej okazał się szczęśliwy dla elblążanina Adriana Lewandowskiego.

Sobotni turniej okazał się niezwykle szczęśliwy dla elblążanina Adriana Lewandowskiego, który zanim trafił do finału, wygrał osiem pojedynków. W finale spotkał się z aktualnym mistrzem Polski Tytusem Kanikiem z Poznania i ograł go w legach 5:1, ostatniego lega zamykając 12. lotką (leg perfekcyjny - 9 lotek). Pierwsze miejsce w turnieju o takiej randze daje nadzieję na kolejne sukcesy, tym razem na arenie międzynarodowej.
       W niedzielnych rozgrywkach elblążanin zmagał się z bólem łokcia i zajął „dopiero” 17. miejsce, ale nie spowodowało to mocnego spadku w rankingu krajowym, gdyż w tej chwili zajmuje drugie miejsce z małą stratą do lidera Krzysztofa Kciuka z Krakowa. Następny turniej rangi Grand Prix odbędzie się w dniach 10-12 listopada we Włocławku.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama