UWAGA!

Elblążanka najlepszą zawodniczką

W dniach 28 - 29 czerwca na Stadionie 650- lecia w Słupsku odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Weteranów Lekkiej Atletyki, w których Marianna Biskup zdobyła dwie nagody dla najlepszej zawodniczki za skoki w dal i wzwyż (K45 skok w dal 5,10 m 1036 pkt, wzwyż 150 cm 1020 pkt trójskok 10,21 m. 904 pkt). Puchary zostały ufundowane przez Prezesa PZLA Irenę Szewińską oraz Prezesa SKLA Słupsk Bogdana Zakrzewskiego.

Najstarszym uczestnikiem mistrzostw okazał się 88-letni Kazimierz Spychała z Łodzi. Tegoroczne mistrzostwa przyczyniły się do dalszej popularyzacji sportu weterańskiego w Polsce. Były też sprawdzianem formy dla 80 naszych koleżanek i kolegów biorących udział w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w dniach 23.07-3.08.2008 w Ljubljanie w Słowenii.
     Tegoroczne mistrzostwa przyczyniły się do dalszej popularyzacji sportu weterańskiego w Polsce. Były też sprawdzianem formy dla 80 naszych koleżanek i kolegów biorących udział w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w dniach 23.07-3.08.2008 w Ljubljanie w Słowenii.

 

Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama