UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

ELH startuje 22 listopada

Elbląg, ELH startuje 22 listopada

Dwadzieścia zespołów weźmie udział w rozpoczynających się 22 listopada rozgrywkach Elbląskiej Ligi Halowej. W sezonie 2014/2015 zmieni się nie tylko miejsce rozgrywania spotkań ale także system rozgrywek.

To będzie już szesnasty sezon Elbląskiej Ligi Halowej. W porównaniu do poprzedniego roku ilość zespołów nieco się uszczupliła. Nie oznacza to jednak, że rozgrywki ELH stracą na atrakcyjności. By zapewnić zespołom zacięta rywalizację do ostatniego meczu oraz odpowiednią ilość spotkań, organizatorzy przygotowali zmiany w systemie rozgrywek.
       Wszystkie zespoły zgłoszone do tegorocznych rozgrywek ELH otrzymały miejsca rankingowe, przydzielone na podstawie wyników uzyskanych w poprzednim sezonie. Natomiast w przypadku nowych drużyn, liczyła się data zgłoszenia zespołu do rozgrywek. Na tej podstawie powstały grupy A i B, które w I fazie rywalizowały będą systemem każdy z każdym. Po rozegraniu dziewięciu kolejek, drużyny przystąpią do II fazy, która rozgrywana będzie systemem pucharowym. Osiem najlepszych ekip powalczy w 1/16 finału, natomiast ekipy, które w obu grupach zajęły miejsca 9-10, zagrają o miejsca 17-20.
       Skład grupy A: DRE (1 miejsce rankingowe), Fuks (3), Wiarus (5), Stokrotki (7), Victoria (9), Exclusive Sport/PC Koni (11), PBG Jankowiak (13), Alstom Power Zakład Turbin (15), Alenutka.pl (17), Yolo 7 Street (19).
       Skład grupy B: Hydroton Dream (2), Metrotest (4), NORTHSERVIS-PSP (6), Dowodzenie (8), ECM El-Hurt (10), Lira Lighting (12), ERGO Legioniści (14), ZUO Elbląg (16), Old Stars (18), LZS Agat Jegłownik (20).
       Zmiany w ELH dotyczą jednak nie tylko systemu rozgrywek, ale także regulaminu. W nowym sezonie dopisywanie zawodników do poszczególnych drużyn będzie możliwe jedynie od pierwszej do szóstej kolejki włącznie. Po tym czasie zamknięte zostanie okno transferowe. Dodatkowo, raz wykreślony zawodnik z danego zespołu, nie będzie mógł być ponownie dopisany do tej samej drużyny. Natomiast kary indywidualne oraz żółte i czerwone kartki otrzymane w pierwszej fazie rozgrywek, zaliczane są w dalszej części sezonu. Przypominamy jednocześnie, że wpisowe w kwocie 1200 złotych, należy wpłacić na konto organizatora do dnia 21 listopada 2014 roku.
       Rozgrywki w sezonie 2014/2015 odbywać się będą w hali IV LO przy ul. Sienkiewicza. Jako pierwsze na parkiet wybiegną zespoły z grupy A, które rozgrywki zainaugurują w sobotę o godz. 16.00. Tego samego dnia na boisku zobaczymy drużyny rywalizujące w grupie B, które mecze rozpoczną od godz. 18:55.
       Poniżej prezentujemy zestaw par pierwszej kolejki. Szczegółowy terminarz sezonu 2014/2015 dostępny będzie już niebawem na stronie internetowej www.elh.pl.
      
       Grupa A - 1. kolejka 22 listopada (sobota):
       Fuks - Alenutka.pl - godz. 16:00
       Wiarus - Alstom Power Zakład Turbin - godz. 16:35
       PBG Jankowiak - Stokrotki - godz. 17:10
       Victoria - Exclisive Sport/PC Koni - godz. 17:45
       DRE - Yolo 7 Street - godz. 18:20
      
       Grupa B - 1. kolejka - 22 listopada (sobota):
       Old Stars - Metrotest - godz. 18:55
       NORTHSERVIS-PSP - ZUO Elbląg - godz. 19:30
       ECM El-Hurt - Lira Lighting - godz. 20:05
       Hydroton Dream - LZS Agat Jegłownik - 20:40
       Dowodzenie - ERGO Legioniści - przeł. na 29.11.2014 godz. 19:25
      
      
Organizator ELH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama