UWAGA!

Emblong wygrywa Soccer Cup

 
Elbląg, Emblong wygrywa Soccer Cup
fot. MOSiR

Na boiskach toru wrotkarsko-łyżwiarskiego „Kalbar” odbył się pierwszy wakacyjny turniej piłki nożnej Soccer Cup. Spośród trzech drużyn, które wzięły udział w imprezie, najlepsza okazała się ekipa o nazwie Emblong.

Wakacje z MOSiR-em trwają w najlepsze. Kolejną imprezą był turniej piłki nożnej. Mimo kapryśnej pogody, do zabawy zgłosiły się trzy zespoły: Coco Jambo, Emblong i Piekarczyki. Na boisku w każdej drużynie mogło wystąpić 4 zawodników z pola i bramkarz.
       – Pogoda nie rozpieszczała uczestników imprezy, ale nie przeszkadzało to uczestnikom dobrze się bawić. W każdym spotkaniu było mnóstwo emocji – mówi Michał Libuda z Działu Organizacji Imprez MOSiR. – W związku z liczbą drużyn, zdecydowaliśmy się na system ligowy, w którym każdy z zespołów zagrał po dwa spotkania – dodaje.
       Od pierwszego pojedynku turniej nabierał rumieńców. Po zaciętym starciu Emblong ograł 1:0 Coco Jambo. Mogło być zupełnie inaczej, gdyby nie przestrzelony rzut karny przez przegraną drużynę. Po porażce w premierowym spotkaniu Coco Jambo zaprezentowało znacznie lepszą formę w kolejnym pojedynku, ogrywając 5:0 Piekarczyki. Na zakończenie pierwszej rundy Piekarczyki znów uznali wyższość rywali, przegrywając 0:3 z Emblongiem.
       W rundzie rewanżowej drużyny zdobyły więcej bramek, ale żadna z ekip nie potrafiła zrewanżować się za poprzednie przegrane. Emblong ograło 2:0 Coco Jambo i 5:0 Piekarczyki, natomiast Coco Jambo efektownie wygrało z Piekarczykami 7:0. W efekcie najlepszą ekipą turnieju została drużyna Emblong. Po zawodach każdy zespół otrzymał w nagrodę pakiety słodyczy.
       Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za udział i rywalizację fair play oraz zapraszamy na kolejne imprezy w ramach tegorocznych Wakacji z MOSiR-em. Więcej szczegółów dotyczących tej akcji znajduje się na stronie MOSiR.
       Wyniki spotkań: Coco Jambo – Emblong 0:1, Coco Jambo – Piekarczyki 5:0, Piekarczyki – Emblong 0:3, Emblong – Coco Jambo 2:0, Piekarczyki – Coco Jambo 0:7, Emblong – Piekarczyki 5:0
      
       Tabela końcowa:
       1. Emblong – 9 pkt.
       2. Coco Jambo – 6 pkt.
       3. Piekarczyki – 0 pkt.
      
       Skład zwycięskiej drużyny: Mateusz Górski, Hubert Haracz, Marcel Kańduła, Igor Zaroda, Michał Muraszko, Jakub Kołecki.
      
mosir
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama