UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Faworyci umacniają pozycje w Grand Prix Elbląga

Elbląg, Faworyci umacniają pozycje w Grand Prix Elbląga
fot. MOSiR

Piąty turniej cyklu Grand Prix Elbląga w badmintonie zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zgromadził 9 zawodniczek i 27 zawodników, 11 par deblowych mężczyzn, 5 par deblowych kobiet oraz 12 par mieszanych.

Na starcie nie zabrakło liderów klasyfikacji generalnej. Nic dziwnego, starali się oni w kolejnym turnieju wzbogacić dorobek punktowy i umocnić na pozycjach faworytów.
       Podobnie jak przed miesiącem rywalizację pań wygrała Katarzyna Gradzińska pokonując w finale 2:0 tym razem Dorotę Rajczyk – Gałkowską. Natomiast druga przed miesiącem Martyna Śledź, w pojedynku o trzecią lokatę zwyciężyła 2:0 Annę Ryś.
       W kategorii mężczyzn do 39 lat w finale Jacek Kosmaczewski ograł 2:1 Krzysztofa Macielaka. Trzecią lokatę wywalczył Mariusz Jaworski wygrywając 2:0 z Jarosławem Szopka.
       W finale kategorii mężczyzn „40 lat +” Oleg Dziewanowski wygrał 2:0 z Januszem Ponichterą, a w pojedynku o trzecie miejsce Jerzy Machelski pokonał 2:1 Juliana Damaszk.
       Debel pań to zwycięstwo pary Katarzyna Gradzińska/Anna Ryś, która wyprzedziła duety Beata Ostaszewska/Dorota Rajczyk Gałkowska oraz Ewa Dębogórska/Izabela Dyguła.
       W turnieju deblistów sukces duetu Sławomir Narusz/Krzysztof Macielak przed parami Oleg Dziewanowski/Jarosław Klasa oraz Mariusz Jaworski/Michał Łukaszuk
       W grze mieszanej (mixt) najlepsza para Dorota Rajczyk Gałkowska i Leszek Wild przed duetami Małgorzata Rama i Mariusz Jaworski oraz Iwona Sawicka i Sławomir Narusz.
       Do ostatecznych rozstrzygnięć w rywalizacji o Grand Prix Elbląga w badmintonie pozostały jeszcze dwa turnieje.
       Aktualnie w poszczególnych klasyfikacjach generalnych czołówkę stanowią: kobiety – 1. Katarzyna Gradzińska 200 pkt, 2. Dorota Rajczyk Gałkowska 179 pkt, 3. Marta Czarnota 151 pkt; mężczyźni do 39 lat – 1. Krzysztof Macielak 180 pkt, 2-3. Jarosław Szopka 168 pkt, 2-3. Jacek Kosmaczewski 168 pkt; 40 lat i starsi – 1. Oleg Dziewanowski 192 pkt, 2. Janusz Ponichtera 190 pkt i 3. Jerzy Machelski 146 pkt; debel kobiet – 1. Beata Ostaszewska/Dorota Rajczyk Gałkowska 190 pkt, 2. Marta Czarnota/Iwona Sawicka 176 pkt, 3. Katarzyna Gradzińska/Anna Ryś 156 pkt; debel mężczyzn – 1. Sławomir Narusz/Krzysztof Macielak 189 pkt, 2. Jerzy Machelski/Janusz Ponichtera 162 pkt, 3. Katarzyna Gradzińska/Anna Ryś 156 pkt; gra mieszana (mixt) – 1.-2. Beata Ostaszewska/Jarosław Szopka i Katarzyna Gradzińska/Oleg Dziewanowski obie pary po 170 pkt, 3. Dorota Rajczyk Gałkowska/ Leszek Wild 160 pkt.
       Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.mosir.elblag.eu na której podajemy komplet wyników oraz galerię zdjęć z Grand Prix Elbląga w badmintonie.
      
       Kolejny turniej zostanie rozegrany 17 marca w hali IV LO przy ul. Sienkiewicza. Zgłoszenia przyjmowane będą do godz. 8:45. Początek gier godz. 9. Opłata startowa 5 zł od zawodnika w grach indywidualnych i 5 zł od pary w grach podwójnych.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama