UWAGA!

Finał plażowej siatkówki z kontuzją

 
Elbląg, Finał plażowej siatkówki z kontuzją
(fot. MOSiR)

W projekcie „Wakacje 2013 z MOSiR-em” zakończyła się rywalizacja o Mistrzostwo Elbląga w Plażowej Piłce Siatkowej. Główne trofeum – Puchar Dyrektora MOSiR w finale ostatniego turnieju wywalczyła drużyna „Nauka Jazdy Adam 2”, której poddał się duet reprezentujący zespół „Nauka Jazdy Adam 1”.

W ostatnim akordzie cyklu turniejowego w plażowej siatkówce o prymat w Elblągu wystartowało 9. zespołów, a zawody rozegrano systemem brazylijskim.
       Najlepsza okazała się drużyna „Nauka Jazdy Adam 2” – Wojtek Samulewski i Łukasz Pietrulewicz, która w finale przez poddanie (w drugim secie finałowego meczu kontuzji nabawił się zawodnik „Nauki Jazdy Adam 1” Piotr Kowal) pokonała ten zespół.
       Drugą na finiszu „Naukę Jazdy Adam 1” obok pechowca Piotra Kowala reprezentował Piotr Malinowski. Na trzecim miejscu w turnieju duet z teamu „Expander” w składzie Jacek Polcyn i Grzegorz Polcyn, a czwarte zajął zespół „Fachowcy” – Wojtek Więckiewicz i Marcin Karwacki.
       Czterem najlepszym zespołom gratulował, także puchary i statuetki wręczał Marek Wnuk, dyrektor MOSiR. Natomiast uczestnicy siatkarskich emocji na piasku już deklarowali start w turniejach za rok.
       Wyniki oraz galerie zdjęć dostępne są na stronie internetowej: www.mosir.elblag.eu.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama