UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Finałowy turniej Soccer Cup

 
Elbląg, Finałowy turniej Soccer Cup
fot. MOSiR

O popularność piłki nożnej oraz emocjach sportowych jakie jej towarzyszą można było się przekonać obserwując frekwencję, a także poziom rozgrywek zespołów biorących udział w wakacyjnych turniejach Soccer Cup.

Szczególnie wysoki poziom był widoczny podczas finałowego turnieju, który został rozegrany na „Orlikach” przy SP nr 6 i SP nr 9. Do finałowych zmagań zakwalifikowało się 9 drużyn podzielonych na 2 kategorie wiekowe: szkoły podstawowe (5 zespołów) oraz gimnazja (4 zespoły). Rozegrano łącznie 16 spotkań, w których wzięło udział ok. 80 zawodników. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.
       O kolejności zajętych miejsc decydowały punkty zdobyte w całym cyklu rozgrywek.
       W efekcie w punktacji generalnej szkół podstawowych najlepsza okazała się „Święta Rodzina”, którą reprezentowali piłkarze: Peret Mateusz, Kowalkowski Joachim, Budek Maciej, Brzozowski Mateusz, Lewandowski Michał, Iwańczuk Kacper, Różycki Kacper, Bogdański Paweł. W kategorii szkoł gimnazjalnych rywalizację wygrała drużyna „Razem Ponad Kilo” w składzie: Pedrian Paweł, Pedrian Mariusz, Grudziński Krzysztof, Pedrian Piotr, Rozumowski Maciek, Maśliński Patryk, Rozumowski Michał.
       Drugą lokatę w kategorii szkół podstawowych zajął zespół „FC Barcelona” grając w składzie: Dymkowski Janusz, Dymkowski Sebastian, Murawski Damian, Glonkowski Kacper, Szukiewicz Damian, Szukiewicz Paweł, Michałek Adrian, Gałązka Piotr. Z kolei w rywalizacji szkól gimnazjalnych drugie miejsce wywalczył zespół „FC Baraki” w zestawieniu: Usel Dariusz, Rostankowski Damian, Cybulski Jan, Bogusławski Oskar, Howoruszko Robert, Szymanowski Bartek, Mikołajski Piotr
       Na trzecim miejscu szkół podstawowych uplasowała się drużyna „FC Boge” w składzie: Bąk Piotr, Król Sebastian, Chojnicki Miłosz, Wiącek Dominik, Abucewicz Szymon, Nosarzewski Adrian, Konarski Dawid, Wiśniewski Łukasz, Król Adrian, zaś w pojedynkach szkół gimnazjalnych trzecie miejsce zajęła drużyna „THC Zieloni” która reprezentowali: Kortliniewski Kacper, Lejman Bartek, Pałąsz Marcin, Lipka Marcin, Jarzębowski Patryk, Buczyński Przemek, Trochowski Sebastian, Sudomielski Dawid, Maciaszak Arek
       Wszystkim młodym zawodnikom organizatorzy na zakończenie wakacyjnej, sportowej przygody wręczyli puchary oraz słodkie upominki.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama