UWAGA!

Fit Camp z MOSiR-em

 
Elbląg, Fit Camp z MOSiR-em
fot. MOSiR

W czasach rosnącego zapotrzebowania na aktywność fizyczną Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  zaprasza na cotygodniowe bezpłatne zajęcia pod nazwą Fit Camp. Pierwszy trening już w najbliższy piątek, 7 listopada, o godz. 18.

Jak się okazuje lodowisko Helena to doskonałe miejsce nie tylko do uprawiania sportów zimowych. A najlepszym tego przykładem jest Fit Camp, czyli zajęcia sportowe pozwalające zadbać o własne ciało, kondycję i dobre samopoczucie. Pierwszy trening pod okiem profesjonalnego trenera odbędzie się w piątek, 7 listopada, o godz. 18.00 w sali fitness mieszczącej się w hali lodowiska Helena. Zajęcia odbywają się w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em”.
       - Fit Camp to rewolucyjny trening wytrzymałościowo-siłowy, dobra zabawa, radość ruchu i nauka ciągle nowych elementów - mówi Adam Ogrodowczyk, trener personalny. - Trening jest formą aktywności dla osób w każdym wieku i o każdym poziomie sprawności, ponieważ polega przede wszystkim na przekraczaniu własnych barier . Dlatego, nieważne czy masz lat 20 czy 50, Fit Camp jest dla każdego.
       By poprawić swoją kondycję fizyczną, raz w tygodniu na lodowisku Helena odbywać się będą bezpłatne zajęcia. Mogą w nich uczestniczyć zarówno ci, którzy chcą zbudować silne ciało, dbać o zdrowie i kondycję, jak i osoby, których głównym celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Fit Camp zmienia tradycyjne postrzeganie fitnesu i treningu. Oparty jest na ćwiczeniach nie tylko zróżnicowanych, ale tez intensywnych, co pozwala na osiągnięcie doskonałej kondycji i formy ciała. Jedną z jego podstaw jest koncepcja „ruchów funkcjonalnych” takich jak np.: przysiady czy martwy ciąg, które uruchamiają szereg stawów przy każdej czynności.
       - Podczas zajęć rywalizacja z samym sobą, z czasem staje się istotnym elementem treningu - wyjaśnia trener personalny. - Dlaczego? Ponieważ czas pozwala zdyscyplinować trening, obserwować i mierzyć efekty pracy oraz mobilizuje do tego, aby za każdym razem angażować się w trening na sto procent. Jeśli chodzi o wpływ na ducha, to jest niezastąpiony przy redukcji stresu, podnosi samoocenę i pewność siebie ponieważ obserwujemy jak nasze ciało się zmienia i zwiększają się jego możliwości.
       Udział w treningach jest także jednym z elementów promujących zdrowy i aktywny tryb życia. Podczas zajęć uczestnicy nie tylko ćwiczą, ale także pogłębiają swoją wiedzę na temat różnych form treningu, odżywiania i stosowania odpowiedniej diety. A wszystko pod czujnym okiem trenera personalnego.
       - W ramach treningu, każdy uczestnik otrzyma bon na bezpłatną Analizę Składu Ciała. Dlaczego to badanie jest tak ważne? Ponieważ znajomość wszystkich parametrów naszego organizmu pozwala lepiej zrozumieć jak poprawić samopoczucie oraz prawidłowo zrzucić lub utrzymać wagę - kończy Adam Ogrodowczyk.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Mój ojciec nie biegał i teściu i mają po 80 latek i jeszcze coś wypiją sport na każdego inaczej działa.
  • Barania moda na fitnes bez opamietania, w hali i na boisku rozumiem popieram. ALE żeby zniszczyć park na Zawadzie za kosciołem św Rodziny tylko dlatego, że ktos obłąkany nie dba o przyrodę to SKANDAL. Ktos za to beknie, dorodne lipy ogołocone z konarów. Odrosną??? Zniszczono nam mały park jedyny taki w Elblągu, ponadto przychodzą tu okrutni bezmyślni palacze tytoniu. Dla ozdoby krajobrazu na 10 mb postawiono 8 fatalnych koszy na smieci. Tak poprawia się warunki odpoczynku i spokoju w miejscu zamieszkania. Temat do zbadania i przywrócenia do stany poprzedniego. Mądry ojciec nie daje dziecku zabawki bo ono chce, mądry ojciec roztropnie zaspokaja zachcianki dzieci.
  • A gdzie, jak nie na powietrzu najlepiej uprawia się sport???
Reklama