UWAGA!

Fitness 50+

 
Elbląg, Fitness 50+
fot. nadesłana

Gimnastyka i zajęcia sportowe są niezbędne w każdym wieku, warto też żeby były dopasowane do potrzeb i możliwości naszego organizmu. Zajęcia fitness 50+ to nowa propozycja Centrum Tańca Promyk dla nieco bardziej dojrzałych elblążan.

- W 2015 roku prowadziliśmy projekt „Bądź w doskonałej formie – aktywny senior”, w ramach którego realizowane były zajęcia fitness dla seniorów – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk. – Tak bardzo spodobały się uczestnikom, że po zakończeniu projektu wystąpili z prośbą o odpłatne kontynuowanie zajęć.
       Fitness 50+ odbywać się będzie w każdą środę o godz. 15 w Centrum Tańca Promyk. Prowadzić je będzie Patrycja Dyrmo-Kowalczyk.
       - Zajęcia mają na celu opóźnienie procesu starzenia, poprawę stabilizacji kręgosłupa oraz ogólnego stanu zdrowia – mówi instruktorka. – Podczas zajęć będą wykonywane ćwiczenia z profilaktyki kręgosłupa, ćwiczenia stabilizacyjne oraz równoważne, przy pomocy piłek, a także elementy pilatesu, jogi i tańca. Wszystkie ćwiczenia dostosowane będą do możliwości uczestników.
       Zajęcia przyniosą wiele korzyści - lepsze samopoczucie, likwidację napięć mięśniowych i bólów pleców, usprawnienie układu krążenia i układu oddechowego oraz poprawę postawy i wzmocnienie sylwetki. Dodatkowo podczas zajęć uczestnicy będą mogli odreagować codzienny stres, napełnić się pozytywną energią i zawrzeć nowe znajomości.
       To nie jedyna propozycja, jaka jest w ofercie Centrum Tańca „Promyk”. W każdy poniedziałek odbywają się także zajęcia taneczne 50+.
       - I dla tych osób, które zdecydują się na uczestnictwo w obu zajęciach (50+ i Fitness 50+), koszt miesięcznego karnetu wynosić będzie 50 zł. Dla osób, które uczęszczać będą tylko na jedne z zajęć: 50+ lub Fitness 50+ miesięczny koszt zajęć to 30 zł – dodają organizatorzy kursów. - Na pierwsze spotkanie (3 lutego), każdy może przyjść i sprawdzić, czy dana forma aktywności mu odpowiada i dopiero po zajęciach zdecydować.
       Karnety będą wymagane na kolejnym spotkaniu. Szczegółowe informacje można uzyskać w Centrum Tańca Promyk przy ul. Browarnej 80, tel. 55 611 01 30; 609 977 220 lub e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama