UWAGA!

----

Frekwencja dopisała, emocji nie brakowało

 Elbląg, Frekwencja dopisała, emocji nie brakowało
fot. MOSiR

W projekcie „Wakacje 2013 z MOSiR-em” rozegrano drugi z otwartych turniejów tenisa stołowego. Tym razem przy stołach stanęło więcej niż poprzednio, bo 25 zawodników i jedna zawodniczka w dwóch kategoriach wiekowych.

Rozegrano 45 pełnych emocji pojedynków, po których wszystkich uczestników honorowano słodkimi upominkami.
       W kategorii do lat 13 tym razem triumfował drugi w klasyfikacji w pierwszym turnieju Sebastian Stęplewski biorąc skuteczny rewanż na swoim uprzednim pogromcy Aleksandrze Ludwikowskim. Trzeci na finiszu był Daniel Stryjewski. Na 10 miejscu uplasowała się jedynaczka Agnieszka Ponikiewska, która wyprzedziła trzech młodzieżowców.
       Kategoria Open zgromadziła między innymi grono stałych uczestników zawodów  tenisa stołowego organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Sportowy fart sprzyjał w tym dniu Jackowi Świtalskiemu, który wygrał turniej wyprzedzając Janusza Krigera i Łukasza Susło.
       Kolejny  turniej odbędzie się w środę, 31 lipca, na który już dziś zapraszamy informując, że uczestnictwo jest bezpłatne. Przypominamy, że zapisy do turnieju będą przyjmowane w hali lodowiska Helena od godz. 9.30 do godz. 9.55. Początek zawodów godz. 10.
       Natomiast wszystkie wyniki pojedynków z drugiego turnieju oraz galeria zdjęć dostępna jest na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu
      
MOSiR

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama