UWAGA!

Futbolowa wiosna w lidze MOSiR

 Elbląg, Futbolowa wiosna w lidze MOSiR
fot. MOSiR

Rozpoczęła się runda wiosenna w Piłkarskiej Elbląskiej Lidze Amatorów HYDROBUD. Po kilku pierwszych spotkaniach widać, że w każdym poszczególnym starciu trudno było wytypować faworyta rywalizacji. To sprawia, że walka o medale i puchary będzie bardzo ciekawa. Zobacz zdjęcia.

Na pierwszym miejscu w tabeli po rundzie jesiennej znajdował się Metrotest. Ekipa obrońców tytułu od razu musiała zmierzyć się z trudnym rywalem. Elektrycy zajmowali drugą pozycję w lidze, ale nie sprawili im zbyt wielu problemów. Gładka wygrana 6:1 pokazała, kto był skuteczniejszy. Jednak w drugim pojedynku Metrotest zaskakująco przegrał 1:3 z umiejętnie grającym AS-TRANS.

W składzie ML Polyolefins nie obyło się bez zmian, ale ta ekipa wydaje się silniejsza jak w minionych spotkaniach. Można było przekonać się o tym podczas rywalizacji tej drużyny z Baltic Sun Jankowiak. Na boisku był remis 3:3. Ważnym pojedynkiem był także ten pomiędzy Stokrotkami i IWO SKRAW TEAM. Oba zespoły pokazały bardzo duże zaangażowanie, ale to IWO triumfowało 3:1 i nadal znajduje się w górnej części tabeli. W klasyfikacji strzelców na pierwsze miejsce wskoczył Radosław Prusak, który trafił w tym sezonie już 19 razy. Szczegóły rozgrywek dostępne są na stronie MOSiR.

Sponsorem rozgrywek jest firma HYDROBUD.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama