UWAGA!

Futsalowcy z PWSZ Mistrzami Województwa

 Elbląg, Futsalowcy z PWSZ Mistrzami Województwa
fot. nadesłana

Sekcja piłki nożnej/futsalu AZS PWSZ Elbląg wzięła udział w Akademickich Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Futsalu. Drużyna PWSZ stoczyła finałowy mecz z Olsztyńską Szkołą Wyższą o tytuł Akademickiego Mistrza Województwa. Po fantastycznej grze pod względem technicznym i taktycznym nasz zespół potwierdził, że jest najlepszym akademickim zespołem w futsalu w województwie.

W zawodach wzięło udział sześć uczelni: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski, Olsztyńska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Policyjna w Szczytnie, Olsztyńska Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Olsztyn, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Elbląg, Wyższe Seminarium Duchowne Hosianum  Elbląg.
       Drużyna PWSZ stoczyła finałowy mecz z Olsztyńską Szkołą Wyższą o tytuł Akademickiego Mistrza Województwa. Po fantastycznej grze pod względem technicznym i taktycznym nasz zespół potwierdził, że jest najlepszym akademickim zespołem w futsalu w województwie. Drużyna PWSZ Elbląg została Mistrzem Województwa Warmińsko - Mazurskiego.
       Przed nami styczniowe eliminacje do Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu, które zostaną rozegrane również w Olsztynie.
      
      
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Przecież w rozwinięciu artykułu jest to samo co na wstępie. .autor chyba go pisał na kolanie przed pierwszą kawą lub na o godzinie 14.55 na koniec pracy??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    łyżwa(2013-12-06)
Reklama