UWAGA!

Garmin Triathlon Elbląg odwołany, ale będzie wirtualne ściganie

 Elbląg, Garmin Triathlon Elbląg odwołany, ale będzie wirtualne ściganie

Tegoroczna edycja zawodów Garmin Iron Triathlon Elbląg, która miała się odbyć 19 lipca, została odwołana. W zamian organizatorzy zapraszają do wirtualnego ścigania dla posiadaczy trenażerów SMART. Na trasie mają się znaleźć także elbląskie odcinki.

Organizatorzy przygotowali dla zawodników namiastkę sportowej rywalizacji pod nazwą Garmin Iron Time Trial – czyli wirtualne etapówki kolarskie. Zawodnicy będą rywalizować na trasach w okolicach Stężycy (środa), Brodnicy (czwartek) oraz Elbląga (piątek). Każdy etap będzie odbywał się o godzinie 19:00. Elbląska edycja będzie najbardziej wymagająca i będzie kończyć trzydniową zabawę.

 

Trasy zostały nagrane za pomocą kamery Garmin VIRB, dzięki czemu uczestnicy będą mogli poczuć się jak na prawdziwym wyścigu. Elbląski etap będzie prowadził przez najpiękniejsze trasy Wysoczyzny Elbląskiej. Start i meta znajdować się będą w Suchaczu, a zawodnicy będą jechać po trasie Suchacz-Kamiennik Wielki-Rangóry-Próchnik-Łęcze-Kadyny-Tolkmicko-Kadyny-Suchacz. Trasa będzie miała 31,6 km, a w jej trakcie będzie do pokonania aż 373 m przewyższeń.

 

Każdy etap będzie na żywo transmitowany na Facebooku Garmin Iron Triathlon. Szczegóły dotyczące rywalizacji znajdziecie tutaj.

Joanna Kownacka, LABOSPORT
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Mam pytanie. Dlaczego nie została przeniesiona np na sierpień albo wrzesień? Kto się wycofał? Organizator, czy odwołujące wszystko co można miasto wespół z podległymi instytucjami? Jakoś niektóre samorządy potrafią coś przesunąć, odłożyć w czasie. W Elblągu się nie da? O co tu chodzi? Nie będzie niczego?
 • No nie będzie logiczne to chyba. Przecież czeski film mamy i nikt nic nie wie. Zanim wrócą imprezy masowe poczekamy do 2021.. .
 • będzie wirtualne czaisz
 • Wrzesień na pływanie odważna teza. Sorry taki mamy rok pod znakiem pandemii.
 • ale labosport opłaty za wirtualne ściganie pobiera niewirtualne lecz realne
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  siesta777(2020-05-04)
 • Nie wszystkie imprezy sportowe zostały odwołane. Są różne przełaje, wyścigi rowerowe, itp. Niektóre są przełożone o miesiąc bądź dwa, rozciągnięte na różne godziny, zmniejszona liczba uczestników. Dlaczego nie u nas?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Średnio zainteresowany(2020-05-04)
 • Dziwisz się jeden z drugim że odwołane a nie przesunięte? Dobre sobie. Zorganizujcie sami taką imprezę, wydajcie kasę, a na miesiąc/tydzień/dzień przed rząd wprowadzi ponowny zakaz. Zagwarantujesz że tak się nie wydarzy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  0
  sport to zdrowie(2020-05-04)
 • robię zapisy na korespondencyjny kurs judo. .. ..
 • Informuję, że w obecnej sytuacji nie ma możliwości zorganizowania w jakimkolwiek terminie tych zawodów. Jednocześnie nie wydaje się, aby w bieżącym roku odbyły się jakiekolwiek zawody sportowe. Wszystkie informacje o ich nowych terminach to raczej pobożne życzenia, a nie pewność ich zrealizowania. Nie ma możliwości, aby w bieżącym roku ruszyły tak rozgrywki ligowe jak inne, nawet te z jesieni czy grudnia jak chociażby Puchar Świata w skokach narciarskich.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Żegnaj sporcie.(2020-05-05)
 • .. i dodaj korespondencyjny kurs myślenia, przyda Ci się. .
Reklama