UWAGA!

Gdynia zwycięża w Volley Cup 2008 (piłka siatkowa)

Elbląg, Gdynia zwycięża w Volley Cup 2008 (piłka siatkowa)
(fot. Adrianna Mendalka).

W Elblągu przez dwa dni rozgrywano mecze VI Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej „Volley Cup 2008”. Najlepszą dyspozycję w turnieju wykazały siatkarki i siatkarze z Gdyni, wygrywając w finałach z drużynami organizatora Integracyjnego Klubu Sportowego „Atak”. Zobacz fotoreportaż .

Volley Cup 2008, turniej drużyn amatorów, rozgrywano w dwóch kategoriach. Osiem zespołów męskich z Trójmiasta, Warszawy, Malborka, Ostródy i Elbląga, a także kobiece drużyny z Kielc, Gdyni, Braniewa i Elbląga wystartowały w walce o turniejowe puchary. Przebieg zawodów obserwował Grzegorz Szewczyk z Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
     Po serii eliminacji w finale żeńskich zespołów zmierzyły się drużyny IKS „Ataku” i Gdyni. Lepsze okazały się gdynianki, wygrywając 2:1. Sytuacja powtórzyła się w finale mężczyzn gdzie team „Ataku” uległ Gdyni 1:2. Główne trofea turnieju wręczono drużynom z Gdyni.
     Elblążanie mają powody do satysfakcji, bo tytuły najlepszych zawodników przyznano Natalii Domowskiej i Mariuszowi Wojdagowi z IKS „Atak”.
     - Gdynianie już po raz trzeci wygrali nasz turniej - mówi Aneta Woźna, kierownik elbląskiego klubu. - My już planujemy kolejny. Wiadomością dnia jest natomiast przyznanie naszemu klubowi roli gospodarza Mistrzostw Polski Old Boys w piłce siatkowej. Ten prestiżowy turniej, w którym mogą uczestniczyć osoby powyżej 35 roku życia, zorganizujemy za rok. Oczywiście też wystawimy elbląską drużynę old boys - uzupełnia Aneta Woźna.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Gratuluję IKS "Atak"!!!! Szkoda tylko, że nic nie wiedzieliśmy o turnieju. Kibice byliby zapewnieni. Wbrew pozorom młodzież chętnie uczestniczy w sportowych wydarzeniach. Jestem zawiedziona brakiem informacji. Czy muszę jeździć na mecze do Gdańska?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zawiedziona(2008-10-30)
 • Widzę że siatkówka w Elblągu działa w podziemiu! Ważniejsza jest wiadomość o rowerzyście który miał 0.3 i go złapano!!!!aresztowano i pewnie go powieszą!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  brunon(2008-10-31)
Reklama