Grad bramek (liga miejska)

Na czele tabeli nadal znajduje się Specjal, który nad RUP-em ma cztery punkty przewagi. Na trzecią pozycję spadło Auto El, które traci już do lidera sześć punktów.

Aż dziewięć bramek obejrzeli kibicie w pierwszym meczu 6. kolejki, w którym Stokrotki pokonały Concordię aż 7:2. Pierwsza połowa nie zapowiadała jednak aż tylu goli. Najpierw na prowadzenie wyszły Stokrotki, jednak kilka minut później Concordia (w tym meczu zagrał zespół juniorów) zdołała wyrównać. Po zmianie stron zespołem zdecydowanie lepszym były Stokrotki, które swoim rywalom zaaplikowały jeszcze siedem bramek. Concordia odpowiedziała zaledwie jednym trafieniem.
     W drugim pojedynku tego dnia EC po wyrównanym meczu pokonało Mazurskie Meble 2:1. W pierwszej części zespołem zdecydowanie lepszym było EC, które swoją przewagę udokumentowało zdobyciem dwóch bramek. Po zmianie stron chyba już pewni wygranej piłkarze EC oddali pole gry rywalom. Ci w końcówce spotkania strzelili bramkę kontaktową, choć gdyby wcześniej wykorzystali rzut karny, to mecz mógłby zakończyć się remisem i podziałem punktów.
     Liderujący w tabeli Specjal odniósł kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonał obrońcę tytułu zespół Auto El 2:1. Mimo że po pierwszej połowie wygrywało Auto El (1:0) to po przerwie lepiej zagrał Specjal, który najpierw zdołał wyrównać, a kilka chwil później wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał już do końca spotkanie.
     Wyrównany pojedynek stoczyły ze sobą zespoły PKP i Pujana. Po pierwszej bezbramkowej połowie w drugiej Pujan zdołał uzyskać prowadzenie. Nie cieszył się z niego zbyt długo, gdyż ambitnie grające PKP zdołało wyrównać. Ostatnie słowo należało do Pujana, który zdobywając bramkę zapewnił sobie trzecie z rzędu zwycięstwo.
     Na zakończenie 6. kolejki Rejonowy Urząd Poczty bez większych problemów pokonał Kromet 5:1. Już po pierwszej połowie RUP prowadził 2:0 i nie zapowiadało się, by Kromet zdołał w tym pojedynku zagrozić swoim rywalom. Po przerwie RUP zdobył jeszcze trzy bramki, na które Kromet odpowiedział zaledwie jednym celnym trafieniem.

Komplet wyników 6. kolejki: Concordia - Stokrotki 2:7 (1:1), EC - MM 2:1 (2:0), Auto El - Specjal 1:2 (1:0), PKP - Pujan 1:2 (0:0), RUP - Kromet 5:1 (2:0).

• A więc jednak Specjal górą ! Wygląda na to, że w tym roku to nie Auto - El a RUP będzie ich głównym konkurentem do zwycięstwa w Lidze Miejskiej. Sześć punktów przewagi mówi samo za siebie. Tradycyjnie pozdrowienia i gratulacje dla Pujana za zwycięstwo nad PKP ( tym razem wywalczone szczególnie ciężko, bo w osłabieniu kadrowym ). Ale oby tak dalej, a może w końcowym rozrachunku załapiecie się na "pudło". Zróbcie tylko coś z tym, żeby mieć pełny skład jak również kogoś na zmianę - inaczej pod koniec meczu nie ma już sił. Tym razem się udało, ale w następnym meczu ..... nie chcę zapeszać. Pozdrowienia dla zwycięzców, zwyciężonych, arbitrów i kibiców a także dla służb medycznych przymusowo zaangażowanych do rozgrywek LM :-)
    0
    0
    Arbiter Elegancji(2004-09-23)
  • zdrowy-ty naprawde jesteś chory i masz problemy z kłopotami,w okręgówce to grać nigdy nie będziesz bo jesteś za słaby,pozatym jak byś się znał na piłce to byś wiedział że żeby były wyniki to potrzeba kasy,a w Syrence jej nie ma a grają ludzie z przypadku lub Ci którzy lubią futbol na większym poziomie niż LM,a park Kajki robią dla przyjemnosci, i to jest ta różnica,ale przypomne ci buraku ze w 2000r PP wojewódzki został w Młynarach i w tym roku też idą np.5-1 z Cresowią w IV rundzie,poczekaj do końca rundy i wtedy oceń drużyne a nie po6 kolejkach.pozdrawiam
    ławkowy(2004-09-23)
  • Auto-El na zakończenie działalnosci w LM pokarzą na co ich stać ,i zakończą rozgrywki, niech sie spręzają na grubasów i innych ogórów w parku,a sprężara szła zawsze na nich,na zakończenie sezonu zobaczymy czy Specjale, czy biorący z innych zespołów grajków RUP wygra, ja dziś mówie że żadna z nich,pamiętajcie co napisałem.
    0
    0
    Nico Toskani(2004-09-23)
  • Kto zna dzisiejsze wyniki? Ilu rannych w meczu ze Specjalem?
  • concordia-specjal 1-1 , specjal mial duze oczy ze strachu .!!!
  • To wstyd żeby drużyny ( ligowe ) Syrenka czy Conkordia nie poradziły sobie ze zbieraniną ludzi typu Specjal .Ja na miejscu prezesów tych ekip rozgonił bym ich po domach .Na chłopaków z podwórka sciągają już zawodników ze stażem drugoligowym .Ciekawe kogo jeszcze można sciągnąć żeby ograć SPECJALI . Syrenka skład na Full 2:1 palka Conkordia skaład na Full 1:1 i oczym wy się rozpisujecie .Słyszałem że jeszcze Mięciel nie ma gdzie grać .Panie Basista ta liga powinna być dla AMATORÓW , ta liga zaraz bedzie mocniejsz niż okręgówka .Pozdrowienia dla graczy .
    0
    0
    Obserwator czujny(2004-09-23)
  • Czujny obserwator to jakiś fus,który nie posmakował gry na ligowych boiskach a próbuje ziścic swoje marzenia w LM,ale i to mu sie nie udaje,dlatego jedzie na okręgówke.
  • Nie grałem i w parku i w lidze ale to co wy gracie to wstyd ty w pysk je....ny fra...że jak coś piszesz to się podpisz chociaż trzema xxx .Te kór ...wy ligowe niech pokażą klase w sobote i w niedziele .Liga miejska dla amatorów Panie Basista a nie wynalazki z wiejskich drużynek .
    0
    0
  • HEJ LUDZISKA.NA POCZATEK POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH KOPACZY Z PARKU KSIĄŻĄT.WIEM ŻE DRUŻYNY WYZNAJA ZASADE BIJ MISTRZA ALE BEZ PRZESADY.AUTO-EL ŚCIĄGNĘŁO ARMIĘ ZACIEŻNA Z CAŁYCH MŁYNAR PODOBNO RAZEM Z SOŁTYSEM, BOMBARDJERZY Z CONKORDII ŚCIĄGNELI KOGO SIĘ DAŁO NAWET RENTA PAN CHUDERSKI SIE POKAZAŁ ŻEBY NA TLE GRUBASKÓW ZE SPECJALA POBŁYSKAC A TU KLOPS.PANOWIE Z CONCORDII ŻEBYŚCIE WALCZYLI TAK W OKRĘGÓWCE O PUNKTY JAK W PARKU KSIĄŻĄT TO BYŁBYM SPOKOJNY O WASZE WYNIKI.DLA WYJAŚNIENIA BO BYŁO TROCHĘ PYTAŃ OD KOLEGÓW Z RÓŻNYCH DRUŻYN ŻEBY WEJŚC DO SKŁADU DRUŻYNY SPECJAL ELBLĄG TRZEBA SPEŁNIAĆ NASTĘPUJACE KRYTERIA: *WIEK DO 23LAT *ZNAJOMOŚC TRZECH JĘZYKÓW OBCYCH W TYM 2 BIEGLE *OGRANIE PIŁKARSKIE W KLUBIE Z CONAJMNIEJ 3 LIGI *UMIEJĘTNOŚC WYPICIA 5 SPECJALKÓW W CZASIE 5 MINUT *NO I OCZYWIŚCIE NIENAGANNĄ PREZENCJĘ *UREGULOWANY STOSUNEK DO SŁUŻBY WOJSKOWEJ *ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI WSZYSTKIE PODANIA PROSZĘ KIEROWAĆ PROSTO DO ZARZĄDU SPECJAL ELBLĄG LUB DO KIEROWNIKA SEKCJI R. BULLINI
  • Aimar podejrzewam, że liznołeś troszeczkę wielkiej piłki bo nikt lepiej tego nie mógł opisać. Ale jedno trzeba powiedzieć klub z tradycjami czyli Concordia zaczeła odrabiać punkty do czołówki. Na koniec rundy wiosennej 2005r. powinni mieć tyle co najlepsi na jeseini 2004r. Po siedmiu kolejkach pięć punktów to nic innego jak żenada. Podobno sponsorzy z fach-mana obiecali dwa wina za odebranie punktów liderowi. Specjalowi to nie zaszkodzi ponieważ dwa ostatnie mecze to jak spacerek farmera dla Pudzianowskiego. Ciekawe tylko czy ta zbierania przyjdzie na Auto-el. Pozdrowienia dla brzuchaczy i Auto - El , Pujanowskiego i wszystkich zaprzyjaznionych.
    0
    0
    ażol+bk(2004-09-24)
  • Tak proszę Państwa aż miło przychodzić na mecze kiedy przeciwnik tak mocno się spina i w tedy dopiero jest granie tylko mam pewne obawy czy aby Concordia się za bardzo nie wypompowała po tym meczu bo miny mieli straszne schodząc z boiska(czyżby chcieli wygrać-niemożliwe) i aby to nie spowodowało zapaści podczas meczu ligowego bo było troche łez na boku-Panowie nie załamujcie się to tylko zabawa to tylko Liga Miejska.POZDRO SPECJALE i całą "LM"