UWAGA!

Grali o Puchar Dyrektora SP 19 (piłka nożna)

 
Elbląg, Trzy najlepsze drużyny Turnieju o Puchar Dyrektora SP 19
Trzy najlepsze drużyny Turnieju o Puchar Dyrektora SP 19

We wtorek hala MOS przy ulicy Kościuszki gościła młodych piłkarzy. W turnieju o Puchar Dyrektora SP 19 zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 21, która w finale po rzutach karnych pokonała gospodarzy imprezy. 

Blisko setka dzieci z rocznika 2005 rywalizowała we wtorek w hali MOS w turnieju zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 19, przy współpracy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.
       W pierwszej fazie turnieju dziesięć drużyn zostało podzielonych na dwie grupy. Ekipy rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. W grupie A najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 21, a drugie miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 6. W grupie B bezkonkurencyjni byli gospodarze imprezy SP 19, a drugą lokatę zajęła Szkoła Podstawowa z Żurawca.
       W półfinałach SP 21 wygrała z SP Żurawiec 3:1, a SP 19 zwyciężyła SP 6 2:0. Bardzo emocjonujące były mecze finałowe. W spotkaniu o trzecią lokatę SP 6 uległa SP Żurawiec 0:1. W wielkim finale do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była seria rzutów karnych. W pojedynku SP 19 z SP 21 było 1:1, a rzuty karne piłkarze prowadzeni przez trener Ewę Konarzewską wygrali 3:2.
       Drużyny rywalizowały o puchary, ale najważniejsza była dobra zabawa. Dzięki uprzejmości gospodarzy imprezy SP 19 oraz MOS-u dzieci mogły liczyć na poczęstunek, soki i słodycze, co spowodowało, że piłkarski wtorek upłynął w jeszcze przyjemniejszej atmosferze.
        
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama