UWAGA!

Grali z okazji jubileuszu

 
Elbląg, Grali z okazji jubileuszu
fot. Anna Dembińska, arch. PortEl.pl

W Elbląskiej Akademii Brydża na Starym Mieście w Elblągu odbył się Otwarty Mityng Brydżowy w ramach obchodów jubileuszu 25. rocznicy partnerskiej współpracy Elbląga z Bałtijskiem i Kaliningradem. W prestiżowych zawodach udział wzięli brydżystki i brydżyści z Braniewa, Elbląga, Gronowa Górnego, Jagodnika, Nowakowa, Starostwa Elbląskiego i Suchacza.

Ze wspólnego startu w kierunku podium po najcenniejsze laury wystartowało 26 brydżystek i brydzystów. Wśród nominowanych do nagrody znalazł się utytułowany duet Bogusław Gierulski Elbląg i Ryszard Pichla z Braniewa, który po wspaniałej rywalizacji, z przytupem na finiszu, zwyciężył z wynkiem 60,35 proc. wyprzedajac Andrzeja Fronczaka i Wojciecha Karpińskiego (Elbląg - 58,57 proc.) oraz Zbigniewa Samborskiego (Elbląg), Marka Serdyńskiego (Nowakowo) - 56,32 proc. Zaś w konkurencji Walentynek i Par Mikstowych zwyciężyły Iwona Smilgin i Regina Wołek (Elbląg) wyprzedzając Renę Biedę - Danielewicz (Elbląg) oraz Annę Dworakowską (Suchacz). Gratulacje dla najlepszych na podium.
       Tadeusz Mielko z Elbląga: - Dziękuję za zaproszenie na tę prestiżową imprezę brydżową, która była wspaniałą okazją do wspólnego świętowania i zaakcentowania Jubileuszu XXV lecia owocnej współpracy transgranicznej zaprzyjażnionych miast. Regionu Warmii i Mazur i Obwodu Kalingradzkiego. Gratuluję organizatorom tego wspaniałego jubileuszu.
       Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportego zaprasza wszystkich chętnych na kolejne, IV spotkanie i turniej brydżowy w ramach obchodów Roku Pionierów Elbląga,które odbędzie się w poniedziałek, 2 września, w hotelu przy ul. Pl.Słowiański 2. Zapisy do godziny 16.45. Start o godz. 17. Życzymy miłego wieczoru, powodzenia, emocji nie zabraknie.
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama