UWAGA!

Hitem tygodnia Soccer Cup i plażówka

 
Elbląg, Hitem tygodnia Soccer Cup i plażówka
fot. MOSiR

Szósty tydzień „Wakacji 2013 z MOSiR-em” zapowiada się podobnie jak minione interesująco. Osoby przebywające w tym czasie w mieście będą miały do wyboru szeroką gamę propozycji na rekreacyjne formy wypoczynku. Ich kompletny wykaz z terminami do wglądu na stronie internetowej.

W tym tygodniu szczególnie polecamy dzieciom i młodzieży ze szkół gimnazjalnych darmowe uczestnictwo w kolejnym turnieju eliminacyjnym „Soccer Cup”, który zostanie rozegrany w środę, 7 sierpnia, na wszystkich elbląskich „Orlikach”. Start rozgrywek godz. 11.00, zgłoszenia drużyn na 30 minut przed inauguracją.
       Odpowiadamy na często zadawane pytanie. Co należy zrobić by zagrać ? Przede wszystkim zmontować zespół piłkarski złożony z 5 zawodników i bramkarza oraz maksymalnie 3 rezerwowych. I wraz z drużyną zgłosić się w wyznaczonym terminie na zlokalizowanym w pobliżu miejsca zamieszkania „Orliku” u organizatora turnieju. Życzymy powodzenia.
       Rekordy powodzenia bije cykl turniejów siatkówki plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR w Elblągu. Trzeci z tego cyklu turniej rozegrany zostanie w czwartek, 8 sierpnia o godz. 16.30 na basenie miejskim przy ul. Spacerowej. Tu wystarczą dwie chętne do gry osoby, które utworzą drużynę i zgłoszą udział na 30 minut przed rozpoczęciem gier.
       Poza wymienionymi propozycjami miłośnicy Nordic Walking spotkają się w Parku Bażantarnia przy Muszli Koncertowej w środę o godz. 9.00 oraz w sobotę i niedzielę o godz. 8.00 na warsztatach prowadzonych przez instruktorów.
       I jeszcze popularna letnia szkoła zumby zaprasza w każdy wtorek i czwartek o godz. 13.00 do sali fitness na lodowisku „Helena” przy ul. Karowej.
      
      
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama