UWAGA!

Hulajnogi na pumptracku

 Elbląg, Hulajnogi na pumptracku
Fot. MOSiR

Młodych miłośników jazdy na hulajnogach zapraszamy do spędzenia aktywnego popołudnia na torze pumptrack przy ulicy Kłoczowskiego na osiedlu Nad Jarem. Wyścigi na hulajnogach odbędą się w czwartek (4 sierpnia). Zapisy na zawody będą przyjmowane na miejscu od godz. 16. Niezbędna jest zgoda rodzica na udział w wydarzeniu.

Niedawno powstałe elbląskie pumptracki już przyciągają dzieci i młodzież z całego Elbląga i okolic. To właśnie dla miłośników hulajnóg, którzy korzystają z torów, przygotowane zostaną zawody – wyścigi na pumptracku przy ul. Kłoczowskiego na osiedlu Nad Jarem. Będzie to pierwsza edycja imprezy, zorganizowanej przez MOSiR w Elblągu, dla młodzieży w wieku od 8 do 18 lat. Podczas zawodów odbędą się indywidualne starty na czas na hulajnogach, z podziałem na 3 kategorie wiekowe. Każdy z uczestników będzie miał dwie próby, a liczył się będzie najlepszy czas. Najważniejsza będzie jednak przede wszystkim dobra i bezpieczna zabawa.

Imprezę rozpoczną o godz. 17 najmłodsi uczestnicy w wieku 8-10 lat (decyduje data urodzenia). Później na torze pojawią się średni amatorzy hulajnóg w wieku 11-14 lat, a na koniec najbardziej doświadczeni w wieku 15-17 lat (zawodnik w dniu zawodów nie może mieć ukończonych 18 lat). Wszyscy uczestnicy będą startować pojedynczo w danej kategorii wiekowej. Każdy uczestnik otrzyma słodki upominek, a trójka najszybszych w danej kategorii także okolicznościowy puchar.

Dla pozostałych dzieci, które nie mogą lub nie chcą wziąć udziału w wyścigach, przygotowana będzie dodatkowa atrakcja – elektryczne gokarty. Będzie można również skorzystać z gier w namiocie gamingowym. Te bezpłatne atrakcje zapewni firma spawalnicza i biuro pracy WAITW, właściciel Gaming Room oraz sklepu z rowerami elektrycznymi E-Bike.

Zgłoszenia do zawodów „Pumptrack – wyścigi na hulajnogach” przyjmowane będą w dniu imprezy, 4 sierpnia od godziny 16:00 w biurze zawodów przy pumptracku na ulicy Kłoczowskiego. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Szczegóły imprezy dostępne są w regulaminie. Aby wziąć udział w zawodach niezbędne jest dostarczenie zgody rodzica/opiekuna prawnego. Formularz zgody dostępny jest tutaj. Będzie możliwość wypełnienia formularza na miejscu w biurze zawodów.

Przypominamy także o pozostałych imprezach organizowanych w ramach programu Wakacje z MOSiR-em.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama