UWAGA!

I-ligowy byt zapewni wygrana z Pogonią (piłka ręczna)

Po serii czterech przegranych meczów I-ligowa drużyna piłkarzy ręcznych Wójcik Meble Techtrans w ostatnim pojedynku sezonu zagra w Szczecinie ze skazaną na rozstanie z ligą Pogonią. Dla elblążan to mecz o zapewnienie ligowego bytu na kolejny sezon, bez konieczności gry w barażach.

Szczecinianie pomimo patowej sytuacji przed tygodniem wykazali wielki hart ducha, remisując w Ciechanowie z drużyną Juranda. Kluczową rolę w tym pojedynku odegrali rozgrywający szczecinian. Wynik był dużym zaskoczeniem, bo gospodarze byli faworytami w tym meczu, a remis oznacza niepewność ekipy Juranda o I-ligową przyszłość. Przesądzi o tym mecz Juranda ze Śląskiem we Wrocławiu.
     Trzeba podkreślić, że wynik tego pojedynku ma duże znaczenie dla elbląskiego Techtransu. Wygrana Juranda przy porażce elblążan w Szczecinie oznacza konieczność rozgrywania meczów barażowych przez drużynę Wójcik Meble Techtrans z drugim zespołem II ligi. Natomiast szczecińska Pogoń chce z honorem pożegnać I ligę i ostatni mecz rozstrzygnąć z korzyścią dla siebie. Zapowiada się mocne granie w Szczecinie, do którego elblążanie przystąpią w osłabieniu, bo na kontuzje i urazy narzekają Filip Korzeniowski, Jakub Fonferek, Robert Długosz i Michał Gryz. Pozostali piłkarze zapowiadają walkę o zwycięstwo i oby dotrzymali słowa. Mecz Pogoń - Wójcik Meble Techtrans rozegrany zostanie w sobotę 16 maja o godz. 17.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama