UWAGA!

I Spartakiada Sportowa „Żyj zdrowo na sportowo”

 
Elbląg, I Spartakiada Sportowa „Żyj zdrowo na sportowo”
fot. nadesłana, arch.portel

We wtorek, 7 marca w godz. 10-12 w Hali Sportowo - Widowiskowej przy Al. Grunwaldzkiej 135 odbędzie się I Spartakiada Sportowa „Żyj zdrowo na sportowo” dla dzieci z elbląskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych działających przy szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Elbląg.

I Spartakiada Sportowa jest realizowana w ramach programu „Bezpieczny Elbląg – Współdziałanie i Aktywizacja Społeczna”. Celem organizowanej zabawy jest kształtowanie właściwych postaw prozdrowotnych dzieci, promowanie zdrowego żywienia oraz sportu i aktywnego wypoczynku, wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo, poznawanie i stosowanie zasad właściwego dopingu sportowego, rozwijanie sprawności fizycznej i odporności psychicznej dzieci.
       W spotkaniu weźmie udział 1076 przedszkolaków. W czasie trwania imprezy opiekę nad dziećmi będą sprawowali opiekunowie placówek, młodzież z Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych (klasy mundurowe) oraz uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego. Dodatkowo, w celu zapewnienia bezpieczeństwa bawiącym się dzieciom zostanie zorganizowany punkt ratownictwa medycznego, w obrębie obiektu zostaną zwiększone patrole policji, straży miejskiej oraz straży pożarnej.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama