UWAGA!

Ice Party na koniec sezonu

 Elbląg, Ice Party na koniec sezonu
fot. MOSiR

Gdy spojrzymy za okno, widzimy, że nadchodzi wiosna. Jest to sygnał, że kończy się sezon zimowy na Lodowisku Helena. W efekcie zapraszamy wszystkich sympatyków łyżew na ostatnie piątkowe Ice Party i weekendowe ślizgawki.

Kryte Lodowisko jest jedną z głównych atrakcji sezonu zimowego w Elblągu. Przez ten cały okres, odwiedza je mnóstwo osób. Łyżwiarze i łyżwiarki korzystają z tafli, biorąc udział w nauce jazdy na łyżwach, treningach, zawodach oraz wielu znakomitych imprezach. W programie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji znajdują się Walentynki czy Ferie, ale i cykliczne Ice Party.

Jest to impreza, która od lat gromadzi licznych uczestników. Zabawę prowadzi DJ, a wszystko będzie oprawione kolorowymi światłami. Można więc posłuchać najnowszych hitów i po prostu spędzić miło czas z rodziną lub przyjaciółmi.

Na muzyczną zabawę na Lodowisku Helena zapraszamy wszystkich w piątek (25 marca), o 18:00. Wejściówki na taflę będą w tradycyjnych cenach: 7 zł ulgowy i 10 zł normalny. Można także wypożyczyć łyżwy w cenie 8 zł za parę.

Lodowisko Helena będzie czynne tylko w tym tygodniu, do niedzieli, 27 marca. We wtorek, czwartek i piątek o 18:00 i 19:00. Natomiast w weekend wejścia będą dostępne o 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50. Będzie zatem czas, aby pojawić się na lodzie.

W minionych zimowych miesiącach z lodowiska skorzystało ponad 25 tysięcy osób. A za tak liczną obecność podczas całego sezonu, chcielibyśmy podziękować każdemu. Do zobaczenia.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama