UWAGA!

III Targi Elbląg Sport Expo

Elbląg, III Targi Elbląg Sport Expo

Już w najbliższą niedzielę (15 września), w godz. 11-16 hala lodowiska „Helena” przy ul. Karowej będzie sportowym centrum Elbląga. Odbędzie się tam III edycja Targów Elbląg Sport Expo, czyli najbardziej kompleksowego przeglądu ofert lokalnych klubów i organizacji sportowych.

Wiodącym celem imprezy jest promocja zdrowego i aktywnego stylu życia wśród mieszkańców naszego miasta oraz zapoznanie ich z działalnością klubów, organizacji sportowych i podmiotów związanych z obszarem szeroko pojętego sportu. Do targów zgłosiło się 37 wystawców działających w różnych dyscyplinach i dziedzinach sportu.
       I tak elblążanie będą mogli poznać tajniki m.in. golfa, boksu, judo, pływania, nurkowania, tańca, jazdy figurowej na lodzie, tenisa, łyżwiarstwa szybkiego, tenisa stołowego, ratownictwa wodnego, pierwszej pomocy przedmedycznej, gier zespołowych i wielu innych.
       W trakcie imprezy uczestnicy będą mieli okazję zaznajomić się z ofertami stowarzyszeń oraz bezpośrednio spotkać się z zawodnikami i trenerami. W programie, oprócz prezentacji znajdą się konkursy sprawnościowe z nagrodami.
       Szczególnie mile widzianymi gośćmi są dzieci oraz młodzież, których edukacja sportowo-prozdrowotna jest jednym z priorytetów organizatorów targów.
      
       Organizatorem imprezy jest Urząd Miejski w Elblągu przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Wszystkich elblążan zapraszamy w najbliższą niedzielę do hali lodowiska „Helena” od godziny 11:00. Zakończenie targów planowane jest na godz. 16.
      
      
      
Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama