UWAGA!

Intensywny weekend siatkarzy IKS Atak

 
Elbląg, Intensywny weekend siatkarzy IKS Atak
fot. nadesłana

W sobotę, 18 lutego grupa 35 dzielnych siatkarzy i siatkarek IKS Atak brała udział w pomorskiej lidze mini siatkówki w Starogardzie Gdańskim. Siatkarze walczyli w kategoriach "2" "3" i "4" dziewcząt i chłopców..

IKS Atak zgłosił 9 zespołów, zdobywając złoto (3 chłopców) i srebro (4 chłopców). Pozostałe 4 ekipy plasowały się w czołówce (dokładne wyniki niebawem). Jesteśmy zadowoleni z postępów, które robią nasi podopieczni. Niektórzy i niektóre zaczęli swoją przygodę dość niedawno i od razu taki sukces. Jesteście rewelacyjni a nam rośnie serce patrząc na Wasze zaangażowanie. 
       W niedzielę (19 lutego) w Węgorzewie odbył się natomiast kolejny turniej Kinder Plus Sport. Z racji sobotnich zmagań na daleką podróż wydelegowana została nasza eksportowa "3" chłopaków (Szymon, Oskar i Michał ) i mimo braku Kamila wygrali cały turniej! W poniedziałek (20 lutego) gościliśmy na treningu zespół Lotosu Trefla Gdańsk kategorii "4" chłopców. 
       Rozegraliśmy (Oliwier, Misiek, Rożek, Jakub i Mateusz) 6 setów a końcowy wyniki to 5:1 dla naszych chłopców. Dziękujemy trenerowi i chłopakom z Lotosu za przyjazd. Rodzicom za pomoc a przede wszystkim naszym dzieciakom za świetną postawę.
      
IKS Atak
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama