UWAGA!

IV Modrzewina Winter Run 2017

 
Elbląg, IV Modrzewina Winter Run 2017
fot. nadesłana

Stowarzyszenie Krzewienia Sportu ”ELaktywni” zaprasza aktywnych biegaczy w niedzielę, 26 lutego o godz.11 na koleżeński biegowy sprawdzian na dystansie 3 kilometrów pod nazwą IV Modrzewina Winter Run 2017. Trasa biegu to pętla wyznaczona po chodnikach obok Elbląskiego Parku Technologicznego - 2 x 1,5 km obok ulic: alei Jana Pawła II, ul. Michała Rosnowskiego oraz ul. Antoniego Czuchnowskiego.

W biegu będzie mógł wystartować każdy, kto zechce skontrolować swoją formę przed sezonem i podpisze oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w testach wytrzymałościowych. Osoby niepełnoletnie będą mogły wystartować wyłącznie za pisemną zgodą rodziców. Dla najmłodszych dzieci do 10 lat i ich rodziców przewidujemy krótki symboliczny bieg na ok.100m. Dopuszczamy możliwość startu na 1500 m (na jedną pętlę) dla dzieci od 11 lat i wszystkich starszych.
       W związku z koleżeńskim charakterem sprawdzianu każdy zawodnik, który zmierzy sobie czas i poda go organizatorom, zostanie umieszczony na liście wyników. Zakładamy klasyfikacje Open kobiet i mężczyzn oraz dziewcząt i chłopców do lat 18-stu na 3 km oraz jedną kategorię Open na 1500m oraz jedną Open dzieci do lat 10. Kolejność wraz z czasami zostaną zestawione w tabelę i zamieszczone na stronie www.elaktywni.pl.
       Organizator nie przewiduje medali i nagród dla zawodników, jedynie „coś drobnego” dla najmłodszych dzieci.
       Biuro zawodów będzie czynne od godz.10.30 do godz. 10.50. Start punktualnie o godz. 11.
       Nagrodą dla wszystkich jak zawsze będzie możliwość sprawdzenia aktualnego stanu wytrenowania, spotkanie z przyjaciółmi i przede wszystkim dobra zabawa na świeżym powietrzu.
      
SKS ELaktywni
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama