UWAGA!

„Jantar” jedzie na mistrzostwa Polski (taniec)

 Elbląg, „Jantar” jedzie na mistrzostwa Polski (taniec)

Od 14 marca tancerki z Zespołu Tańca Nowoczesnego „Jantar” działającego przy Centrum Tańca „Promyk” pod okiem Andrzeja Kuźnickiego, jednego z najlepszych polskich choreografów, przygotowywać się będą do Mistrzostw Polski w Disco Dance.

„Jantar” to grupa tańca nowoczesnego, działająca przy Centrum Tańca „Promyk” od grudnia 2007 r. Jej założycielami są Marek Kucharczyk i Milena Sikorska - instruktorzy z „Promyka”. W skład zespołu wchodzą najbardziej doświadczone tancerki z Grupy Artystycznej Show Dance. Zespół specjalizuje się w tańcu Disco Dance, Hip - Hop i Freestyle.
     Od stycznia tego roku choreografem zespołu jest doskonały instruktor ze Szczecina Andrzej Kuźnicki. Jest on także choreografem i instruktorem grupy tanecznej Shock Dance, która w zeszłym roku znalazła się w finale Mistrzostw Świata w Disco Dance oraz trenerem innych finalistów mistrzostw świata i Europy, jak również mistrzów Polski w różnych kategoriach tanecznych.
     Zespół Tańca Nowoczesnego „Jantar” zaprezentował swoje umiejętności podczas zeszłorocznej 9. edycji Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup”. W tym roku zespół reprezentować będzie nasze miasto w przeglądach ogólnopolskich oraz na Mistrzostwach Polski Disco Dance, które odbędą się w maju.
     

 

oprac. PD

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama